Tijd | Programma |
---|---|
00:00 | House of Renaissance |
00:55 |
The Screening Room The Screening Room: een kunst programma curated door Ronald Zapruder, met experimentele film en videoart van nationale en internationale kunstenaars |
02:00 |
PARK4DTV Videokunst uit het archief van Park4DTV |
03:00 | Auto generated playlist |
04:00 |
Archiefbeelden uit de collectie van EYE en Beeld en Geluid Archiefbeelden uit de collectie van EYE en Beeld en Geluid |
04:30 | Shorts actueel, buurt, cultuur, social |
05:00 |
SALTO Mix Reportages en muziekclips |
06:00 | Shorts actueel, cultuur, social, educatie, gezondheid |
07:00 | LIVELIVE: Radio SALTO & De Dam |
09:00 | Shorts actueel, senior, hobby, educatie, gezondheid |
09:30 | Tip van Vandaag |
09:32 | Shorts actueel, senior, hobby, educatie, gezondheid |
10:00 | BRASA Music |
11:00 |
Archiefbeelden uit de collectie van EYE en Beeld en Geluid Archiefbeelden uit de collectie van EYE en Beeld en Geluid |
11:30 | De Looier Bridge Club |
11:30 | De Looier Bridge Club |
12:00 | LIVEHvA Campus Creators |
12:00 |
LIVEADE Amsterdam Dance Event |
14:00 | Shorts actueel, cultuur, social, educatie, gezondheid |
15:00 |
SALTO after School Mix van reportages en popclips |
16:00 | Tip van Vandaag |
16:00 |
LIVEADE Amsterdam Dance Event |
17:00 | LIVELIVE: Radio SALTO & De Dam |
18:00 | Tip van Vandaag |
19:00 |
SALTO Mix Reportages en muziekclips |
20:00 | Pakhuis de Zwijger TV |
21:00 |
LIVEADE Amsterdam Dance Event |
22:00 |
Moradzo's No Hitzone DJ Moradzo is gastheer van ondermeer Glowinthedark - In het kader van ADE verwelkomt FunX's Morad in Moradzo's No Hitzone Jurab, Glowinthedark, Stiekz, Antroy en Badguys voor livesets met de beste beats! |
Tijd | Programma |
---|---|
00:00 | BRASA Music |
01:00 | SALTO 2 Mix |
07:00 | LIVELive RadioZuidoost & DamCam |
07:30 | SALTO 2 Mix |
08:00 | LIVELive RadioZuidoost & DamCam |
09:00 | SALTO 2 Mix |
10:30 | Gospel videoclips |
11:00 | BRASA Music |
12:00 | SALTO 2 Mix |
14:00 | Pentecost Hour TV |
15:00 | Majesty TV Extra |
16:00 | SALTO 2 Mix |
17:00 | LIVELive RadioZuidoost & DamCam |
18:00 | Tip van Vandaag |
18:05 | BRASA Music |
19:00 |
Oseikrom Heritage TV Social Todays program:OSEIKROM HERITAGE_17102018_1900_16X9 |
20:00 | Adom TV African Roots |
21:00 |
Black Achievement Month Taiye Selasi: On the future of Black Identity |
22:00 | GH TV |
23:00 | BRASA Music |
Tijd | Programma |
---|---|
00:00 | LIVERadio Mart |
07:00 | LIVEDamsko |
08:00 | Caribbean FM Music Mix |
09:00 | LIVEDamsko |
10:00 | LIVERadio D'Leon |
13:00 | LIVERadio Hulde |
16:00 | LIVEYamore Ke |
22:00 | LIVEThe Surinam Love Station |
Tijd | Programma |
---|---|
22:00 | Riddim Shower |
01:00 | Radio SALTO Hits |
10:00 | LIVEThe Morning Train |
11:00 | Radio SALTO Hits |
12:00 | LIVEHvA Campus Creators Radio |
14:00 | Radio SALTO Hits |
19:00 | LIVEPink Terrorists |
20:00 | Songwriters Guild Live |
21:00 | Ratatouille Radio |
22:00 | Hotmamahot |
Tijd | Programma |
---|---|
00:00 | Bijlmer@Night |
07:00 | LIVEGoodmorning Show |
10:00 | Bijlmer@Night |
11:00 | LIVEService Radio |
12:00 | LIVESenioren Show |
14:00 | Bijlmer@Night |
18:00 | LIVEYamada Den Aire |
20:00 | LIVERECOGIN |
22:00 | LIVERoots & Culture |
Tijd | Programma |
---|---|
00:00 |
Radio SALTO Mokum Radio SALTO Mokum |
02:00 | LIVEGolden Oldies Radio |
07:00 | LIVEParousia |
10:00 |
Radio SALTO Mokum Radio SALTO Mokum |
12:00 | LIVERadio Noordzij |
15:00 | LIVEDe Verzoekparade |
17:00 |
Radio SALTO Mokum Radio SALTO Mokum |
20:00 | LIVERadio Noordzij |
22:00 | LIVEParousia |