Tijd Programma
00:00 Fast Moving Targets
00:55 The Screening Room: Video Art

The Screening Room: Video Art

02:00 PARK4DTV

Videokunst uit het archief van Park4DTV

03:00 Shorts jongeren
04:00 Historische bioscoopjournaals uit de collectie van EYE en Beeld en Geluid

Spiegel van Nederland: historische bioscoopjournaals uit de collectie van EYE

05:00 SALTO1 Muziek
06:00 Shorts actueel, buurt, cultuur, social
07:00 LIVELIVE: Radio SALTO & De Dam
09:00 AmstelPolis

Debat rood kerkraam en handhaving op Wallen (Sylvana Simons, BIJ1 & Diederik Boomsma, CDA) - Debat rood kerkraam en handhaving op Wallen (Sylvana Simons, BIJ1 & Diederik Boomsma, CDA)

09:30 Tip van Vandaag

#169 - Mooi

09:32 Cordaan in Beweging: Gymnastiekprogramma voor senioren

Cordaan In Beweging

10:00 Alwareness TV

Alwareness met Manfred Kits van Heijningen, Percival Dens en Patricia Mensink

11:00 Shorts buurt, natuur, educatie, gezondheid
11:40 Kunst en Tracy: Shorts van Tracy TV (Tracy Metz), Torenkamer (VondelCS), studenten Rietveld academie, Pareltjes en Rob Zwetsloot
12:00 LIVEHvA Campus Creators
14:00 Shorts actueel, buurt, cultuur, social
14:17 BRASA TV

Marvin Hokstam in gesprek met Paul Obinna (Black History Researcher) over viering jaarlijkse intocht van ZP Moor - BRASA - Marvin Hokstam (Journalist afro magazine) in gesprek met Paul Obinna (Black History Researcher) over viering jaarlijkse intocht van ZP Moor

14:30 BRASA Music
15:00 Shorts jongeren
16:00 Tip van Vandaag

#169 - Mooi

16:02 Shorts jongeren
16:30 AmstelPolis

Debat schulden overnemen van burgers (Dorrit de Jong, GroenLinks & Daan Wijnants, VVD) - Debat schulden overnemen van burgers (Dorrit de Jong, GroenLinks & Daan Wijnants, VVD)

17:00 LIVEIce*Amsterdam live @ Museumplein
18:00 Tip van Vandaag

#169 - Mooi

18:02 Shorts buurt, natuur, educatie, gezondheid
19:00 Sterke Vrouwen & Mooie Mannen

Celestine Raven in gesprek met muzikant Marcel de Groot over de sterke vrouwen en mooie mannen in zijn leven

20:00 LIVEKizomba Live!
21:55 Shorts buurt, natuur, educatie, gezondheid
22:00 LIVEHouse of Renaissance
Tijd Programma
00:00 BRASA Music
02:00 SALTO2 Muziek
07:00 LIVELive RadioZuidoost & DamCam
07:30 Jesus Is Lord
08:00 LIVELive RadioZuidoost & DamCam
09:00 Ideal Woman TV
10:00 Wonderen Vandaag
10:30 SALTO2 Muziek
11:00 Saraswati Art TV
12:00 Maranatha TV
13:00 GAM TV
14:00 Mosterdzaad TV
15:00 Redemption TV
15:30 Gospel videoclips
16:00 Ideal Woman TV
17:00 LIVEIce*Amsterdam live @ Museumplein
18:00 Tip van Vandaag

#169 - Mooi

18:05 BRASA Music
19:00 Gospel Music Top 10

De hitlijst voor Gospel Music!

20:00 African Roots
21:00 Israel United in Christ Truth be told

IUIC When our enemies dealt wisely with us part 1

22:00 Adom TV African Roots
23:00 I Am Fashion
Tijd Programma
00:00 LIVERadio Mart
11:00 LIVERadio Frimangron
14:00 LIVERadio Mart
17:00 LIVEBusi Gado
19:00 LIVEAandeelhouderschap

Actueel praatprogramma over aandeelhiuderschap met Hannah Belliot en Tara Singh Varma

22:00 LIVERadio Mart
Tijd Programma
00:00 Radio SALTO Hits
10:00 LIVEThe Morning Train
12:00 LIVEHvA Campus Creators Radio
14:00 LIVERadio Signaal
15:00 LIVEBewoners Alert
17:00 Radio SALTO Hits
19:00 LIVERadio Lisanga
20:00 LIVEJARMO FM
21:00 LIVEHellas Pindakaas
22:00 LIVEFingerpoppin' Soul
Tijd Programma
00:00 Bijlmer@Night
06:00 LIVEGoodmorning Show
10:00 LIVESapatya
11:00 LIVEService Radio
12:00 LIVERaZo Matinee
13:00 LIVE100% ZO
14:00 LIVERaZo Matinee
16:00 LIVEZO-Jazz lounge
18:00 LIVEWereldhuis voor ongedocumenteerden
20:00 LIVERocks of Nations
22:00 LIVEThursday evening showcase
Tijd Programma
00:00 Radio SALTO Mokum

Radio SALTO Mokum

02:00 LIVERadio Paradijs
07:00 LIVEParousia
10:00 Radio SALTO Mokum

Radio SALTO Mokum

12:00 LIVERadio Noordzij
15:00 Radio SALTO Mokum

Radio SALTO Mokum

16:00 LIVEDe Beer is Los!

Bep en Michiel Show

19:00 Goed Nieuws Radio
20:00 LIVEJoshua
22:00 LIVEParousia