Tijd | Programma |
---|---|
00:00 | De Stem van de Straat |
01:00 | Auto generated playlist |
02:00 |
PARK4DTV Videokunst uit het archief van Park4DTV |
03:00 | Auto generated playlist |
04:30 |
FunX TV FunX Music Awards 2019 - De volledige registratie - De FunX Music Awards 2019 zitten erop. In Paradiso was het één dikke fissa met optredens van o.a. Kriss Kross Amsterdam, Maan, Bizzey, Snelle, Poke, Mula M en Chivv. Bekijk de volledige uitzending van de FMA 2019 hier terug! |
07:00 | LIVELIVE: Radio SALTO & De Dam |
09:00 | Shorts actueel, senior, hobby, educatie, gezondheid |
10:00 | AWE!! |
11:00 | Veterans4Veterans |
12:00 | De Balie TV |
14:00 | Pakhuis de Zwijger TV |
16:00 |
Aparticipatie TV AparticipatieTV: gast Boaz Spermon; zelfstandig wonen - AparticipatieTV: gast Boaz Spermon, kandidaat verkiezingen Minister van Gehandicaptenzaken; Koken met Troost: zelfstandig wonen |
16:00 | GUILLY! |
17:00 | LIVESALTO |
17:00 |
Archiefbeelden uit de collectie van EYE en Beeld en Geluid Archiefbeelden uit de collectie van EYE en Beeld en Geluid |
17:30 | Natraj TV |
18:00 |
Aparticipatie TV Aparticipatie TV: gast Boaz Spermon - Gesprek met Boaz Spermon, kandidaat voor de verkiezing van Minister van Gehandicaptenzaken |
18:30 | Shorts actueel, buurt, educatie |
19:00 | Brasa TV |
20:00 | De Balie TV |
22:00 |
AmstelPolis Jan-Bert Vroege (D66) en Nicole Temmink(SP over het Eurovisie Songfestival |
22:30 |
Aparticipatie TV Aparticipatie TV: gast Boaz Spermon - Gesprek met Boaz Spermon, kandidaat voor de verkiezing van Minister van Gehandicaptenzaken |
23:00 | Shorts actueel, authentiek, avond, humor |
Tijd | Programma |
---|---|
23:00 | Calypso TV |
02:00 | Maranatha TV |
03:00 | SALTO 2 Mix |
07:00 | Pentecost Hour TV |
08:00 | Majesty TV Religie |
09:00 | SALTO 2 Mix |
11:00 | Shemamie TV |
12:00 | Gemeente van Christenen |
13:00 | Maranatha TV |
14:00 | Islam TV |
15:00 | SALTO 2 Mix |
16:00 | Soul Hour TV Religious |
17:00 | Maranatha TV |
17:30 | SALTO 2 Mix |
18:00 | PRC TV |
19:00 | Joy TV |
19:30 | Redemption TV |
20:00 | Maranatha TV |
21:00 | Wengeal |
21:30 | SALTO 2 Mix |
22:00 | OSHO TV |
23:00 | Calypso TV |
Tijd | Programma |
---|---|
00:00 | LIVEDamsko |
04:00 | LIVERadio Mart |
16:00 | LIVESuriMama |
18:00 | Caribbean FM Music Mix |
19:00 | LIVERadio Mart |
22:00 | LIVEDamsko |
Tijd | Programma |
---|---|
00:00 | Pure Trance Sessions |
01:00 | Radio SALTO Dance |
04:00 | Radio SALTO Hits |
11:00 | LIVERadio Swammerdam |
12:00 | Radio SALTO Hits |
13:00 | LIVEStraat Maar Beschaafd |
14:00 | Radio SALTO Hits |
15:00 | LIVERoots of the Dam |
17:00 | LIVERoots of the Dam |
18:00 | Radio SALTO Hits |
20:00 | LIVERadio Oras |
21:00 |
Teaching of the 9 Masters The Teaching of the 9 Masters. |
22:00 | LIVEDrum and Bass Break |
Tijd | Programma |
---|---|
00:00 | Bijlmer@Night |
08:00 | LIVEBible Hour |
09:00 | LIVEBlack Stars |
11:00 | LIVEFrititi FM |
13:00 | Bijlmer@Night |
15:00 | LIVEMistic Royal Selections |
17:00 | LIVEArki a Tori |
19:00 | LIVERECOGIN |
23:00 | Bijlmer@Night |
Tijd | Programma |
---|---|
00:00 | LIVEMaarten, De N8 DJ |
02:00 | LIVEGolden Oldies Radio |
07:00 | LIVEParousia |
09:00 |
Radio SALTO Mokum Radio SALTO Mokum |
12:00 | LIVEMuzikale Noot |
16:00 |
Radio SALTO Mokum Radio SALTO Mokum |
17:00 | LIVEYPBOT Radio |
20:00 |
Radio SALTO Mokum Radio SALTO Mokum |
22:00 | LIVEParousia |