Tijd | Programma |
---|---|
00:00 | Kizomba Live! |
00:55 |
The Screening Room The Screening Room: een kunst programma curated door Ronald Zapruder, met experimentele film en videoart van nationale en internationale kunstenaars |
02:00 |
Kunst en Literatuur Kunst en Literatuur. reportages van o.m. Tracy Metz, Torenkamer, Uit Eigen Werk en Rob Zwetsloot |
03:00 | Auto generated playlist |
04:00 |
Archiefbeelden uit de collectie van EYE en Beeld en Geluid Archiefbeelden uit de collectie van EYE en Beeld en Geluid |
04:30 | Shorts actueel, buurt, cultuur, social |
05:00 |
SALTO Mix Reportages en muziekclips |
06:00 | Shorts actueel, cultuur, social, educatie, gezondheid |
07:00 | LIVELIVE: Radio SALTO & De Dam |
09:00 | Shorts actueel, senior, hobby, educatie, gezondheid |
10:00 | Shorts actueel, cultuur, social, educatie, gezondheid |
11:00 | Auto generated playlist |
11:40 | Shorts actueel, buurt, educatie |
12:00 |
SALTO Mix Reportages en muziekclips |
13:00 | Auto generated playlist |
13:30 |
SALTO Mix Reportages en muziekclips |
14:00 | Fast Moving Targets |
15:15 |
SALTO after School Mix van reportages en popclips |
16:00 | Auto generated playlist |
16:02 | Auto generated playlist |
16:30 |
SALTO Mix Reportages en muziekclips |
17:00 | LIVESALTO |
18:00 | Auto generated playlist |
18:00 | Demet TV |
19:00 | Alwareness TV |
19:30 |
SALTO Mix Reportages en muziekclips |
20:00 | GUILLY! |
20:00 | Nefesh TV |
21:00 | Fast Moving Targets |
22:00 | Brasa TV |
23:00 |
Discourse Academie Discourse Academie | Hitteplan - Het gesprek van de dag waarin Luc Sala en Ewout Storm van Leeuwen praten over het onderwerp hitteplan voor Amsterdam. |
Tijd | Programma |
---|---|
00:00 | BRASA Music |
01:00 | SALTO 2 Mix |
07:00 | LIVELive RadioZuidoost & DamCam |
07:00 | LIVELive RadioZuidoost & DamCam |
09:00 | SALTO 2 Mix |
11:00 |
Hindustani Art TV Amsterdams kunst en cultuur kanaal, voor de promotie en behoud van Hindoestaanse kunst in Nederland. |
12:00 | SALTO 2 Mix |
17:00 | LIVELive RadioZuidoost & DamCam |
18:00 | BRASA Music |
19:00 | Calypso TV |
21:00 | OSHO TV |
22:00 | ARKY RTV |
23:00 | BRASA Music |
Tijd | Programma |
---|---|
00:00 | LIVEDamsko |
07:00 | LIVERadio Mart |
09:00 | LIVEMighty Radio |
14:00 | LIVERadio GRANI |
17:00 | LIVEBangsa Jawa |
19:00 | LIVERadio Mart |
Tijd | Programma |
---|---|
00:00 | Radio SALTO Hits |
10:00 | LIVEThe Morning Train |
11:00 | Radio SALTO Hits |
14:00 | LIVERadio Steunkous |
15:00 | Radiolab |
16:00 |
Radiolab Radiolab Zomerschool Special |
17:00 | Radio SALTO Hits |
20:00 | LIVEOnda Italiana |
21:00 | Radio SALTO Hits |
22:00 | Riddim Shower |
Tijd | Programma |
---|---|
00:00 | Bijlmer@Night |
07:30 | Hoop en Leven |
08:00 | LIVEGoodmorning Show |
10:00 | Bijlmer@Night |
11:00 | LIVEService Radio |
12:00 | Bijlmer@Night |
16:00 | LIVEStudio Bijlmer Live |
18:00 | Bijlmer@Night |
Tijd | Programma |
---|---|
00:00 |
Radio SALTO Mokum Radio SALTO Mokum |
02:00 | LIVEGolden Oldies Radio |
07:00 | LIVEParousia |
10:00 |
Radio SALTO Mokum Radio SALTO Mokum |
12:00 | LIVERadio Noordzij |
15:00 | LIVERadio Salvatore |
18:00 | LIVEJoshua Radio |
20:00 |
Radio SALTO Mokum Radio SALTO Mokum |
22:00 | LIVEParousia |