Tijd Programma
00:00 BRASA Music
00:55 The Screening Room: een kunst programma curated door Ronald Zapruder, met experimentele film en videoart van nationale en internationale kunstenaars

The Screening Room: een kunst programma curated door Ronald Zapruder, met experimentele film en videoart van nationale en internationale kunstenaars

02:00 PARK4DTV

Videokunst uit het archief van Park4DTV

03:00 Kleurnet Archief

Historische Amsterdamse TV uit het archief van Kleurnet

04:00 Historische bioscoopjournaals uit de collectie van EYE en Beeld en Geluid

Spiegel van Nederland: historische bioscoopjournaals uit de collectie van EYE

04:30 Shorts actueel, buurt, cultuur, social
05:00 SALTO1 Muziek
06:00 Shorts actueel, buurt, cultuur, social
07:00 LIVELIVE: Radio SALTO & De Dam
09:00 Shorts actueel buurt senior hobby
09:32 Cordaan in Beweging: Gymnastiekprogramma voor senioren

Cordaan In Beweging

10:00 BRASA TV

Suriname Overzee | Willy van Leesten–Samson - Een portret van een onbekroonde stadshistoricus, de 85 jarige Willy van Leesten-Samson die zelf nog de Goslar heeft zien zinken!

11:00 Shorts buurt, natuur, educatie, gezondheid
11:40 Historische bioscoopjournaals uit de collectie van EYE en Beeld en Geluid

Spiegel van Nederland: historische bioscoopjournaals uit de collectie van EYE

12:00 LIVEHvA Campus Creators
12:57 SALTO1 Muziek
14:00 LIVEGemeenteraad
17:00 SALTO1 Muziek
18:00 Shorts buurt, natuur, educatie, gezondheid
19:00 SALTO1 Muziek
19:30 LIVEGemeenteraad
23:59 Shorts authentiek, avond, humor
Tijd Programma
00:00 BRASA Music
01:00 BRASA Music
02:00 African Roots
07:00 LIVELive RadioZuidoost & DamCam
07:30 African Roots
08:00 LIVELive RadioZuidoost & DamCam
09:00 GH TV
10:00 Perez TV

09-10-2019

10:30 African Roots
11:00 Share Nederland TV
12:00 GAM TV
13:00 African Roots
13:00 African Roots
14:00 Pentecost Hour TV
15:00 Ghiathshow
16:00 African Roots
16:00 African Roots
17:00 LIVELive RadioZuidoost & DamCam
18:00 BRASA Music
19:00 Oseikrom Heritage TV Social
20:00 Adom TV African Roots
21:00 GAM TV

GAM TV UITZENDING

22:00 SYRP RTV
23:00 BRASA Music
Tijd Programma
00:00 LIVERadio Mart
07:00 LIVEDamsko
10:00 LIVERadio D'Leon
13:00 LIVERadio Hulde
16:00 LIVEYamore Ke
22:00 LIVEThe Surinam Love Station
Tijd Programma
22:00 LIVERiddim Shower
01:00 Radio SALTO Hits
10:00 LIVEThe Morning Train
12:00 LIVEHvA Campus Creators Radio

Live vanuit de Wiboutstraat

14:00 Radio SALTO Hits
19:00 LIVEPink Terrorists
20:00 LIVEOnda Italiana
21:00 Ratatouille Radio

witrusland - Landen A tot Z van de Popmuziek: W - Wit Rusland

22:00 LIVEHotmamahot
Tijd Programma
00:00 Bijlmer@Night
06:00 LIVEGoodmorning Show
10:00 LIVESapatya
11:00 LIVEService Radio
12:00 LIVESenioren Show
14:00 LIVEHenk's Music Vibrations
16:00 LIVECarlito's Way
18:00 LIVEYamada Den Aire
20:00 LIVERECOGIN
22:00 LIVERoots & Culture
Tijd Programma
00:00 LIVEZefanja
01:00 Radio SALTO Mokum

Radio SALTO Mokum

02:00 LIVERadio Paradijs
07:00 LIVEParousia
10:00 Radio SALTO Mokum

Radio SALTO Mokum

12:00 LIVERadio Noordzij
15:00 LIVEDe Verzoekparade
17:00 LIVEMosterdzaad Radio
19:00 Radio SALTO Mokum

Radio SALTO Mokum

20:00 LIVERadio Noordzij
22:00 LIVEParousia