Tijd Programma
00:00 BRASA Music
00:55 The Screening Room: een kunst programma curated door Ronald Zapruder, met experimentele film en videoart van nationale en internationale kunstenaars

The Screening Room: een kunst programma curated door Ronald Zapruder, met experimentele film en videoart van nationale en internationale kunstenaars

02:00 PARK4DTV

Videokunst uit het archief van Park4DTV

03:00 Kleurnet Archief

Historische Amsterdamse TV uit het archief van Kleurnet

04:00 Historische bioscoopjournaals uit de collectie van EYE en Beeld en Geluid
04:30 SALTO Mix

Reportages en muziekclips

05:00 Shorts jongeren
06:00 SALTO Mix

Reportages en muziekclips

07:00 LIVELIVE: Radio SALTO & De Dam
09:00 Historische bioscoopjournaals uit de collectie van EYE en Beeld en Geluid
09:30 Shorts actueel buurt senior hobby
10:00 Alwareness TV

Alwareness TV: Genetische Manipulatie, waar is het goed voor. - Bijzondere uitzending over Genetische Manipulatie met Diederick Sprangers

11:00 Shorts actueel, buurt, cultuur, social
11:40 Historische bioscoopjournaals uit de collectie van EYE en Beeld en Geluid
12:00 LIVEHvA Campus Creators
12:59 SALTO Mix

Reportages en muziekclips

13:02 LIVEGemeenteraad
17:00 LIVELIVE: Radio SALTO & De Dam
18:00 Shorts buurt, natuur, educatie, gezondheid
19:00 BRASA Music
20:00 Kizomba Live!
22:00 House of Renaissance

House of Renaissance invites - Reauxell & Johanna Mercker - House of Renaissance invites - Reauxell & Johanna Mercker

Tijd Programma
00:00 BRASA Music
01:00 Share Nederland TV
02:00 SALTO 2 Mix
07:00 LIVELive RadioZuidoost & DamCam
07:30 SALTO 2 Mix
08:00 LIVELive RadioZuidoost & DamCam
09:00 Ideal Woman TV
10:00 Wonderen Vandaag
10:30 SALTO 2 Mix
11:00 Saraswati Art TV
12:00 Maranatha TV

Maranatha

13:00 SALTO 2 Mix
14:00 SALTO2 social shorts: Zuidoost TV, Bijlmer en Zo, Politievlogger Tess e.a.
15:00 Redemption TV
15:30 SALTO 2 Mix
16:00 SALTO 2 Mix
17:00 LIVELive RadioZuidoost & DamCam
18:00 BRASA Music
19:00 I Am Fashion

I Am Fashion

19:30 SALTO 2 Mix
21:00 Israel United in Christ Truth be told
22:00 HOG TV Social Hour

Hour of Glory Social

23:00 BRASA Music
Tijd Programma
00:00 LIVERadio Mart
11:00 LIVERadio Frimangron
14:00 LIVERadio Mart
17:00 LIVEBusi Gado
19:00 LIVEAandeelhouderschap

Actueel praatprogramma over aandeelhiuderschap met Hannah Belliot en Tara Singh Varma

22:00 LIVERadio Mart
Tijd Programma
00:00 Radio SALTO Hits
10:00 LIVEThe Morning Train
12:00 LIVEHvA Campus Creators Radio

Live vanuit de Wiboutstraat

14:00 LIVERadio Signaal
15:00 LIVEBewoners Alert
17:00 Radio SALTO Hits
19:00 LIVERadio Lisanga
20:00 LIVEJARMO FM
21:00 LIVEHellas Pindakaas
22:00 LIVEFingerpoppin' Soul
Tijd Programma
00:00 Bijlmer@Night
06:30 Hoop en Leven

Hoop en Leven

07:00 LIVEGoodmorning Show
10:00 LIVESapatya
11:00 LIVEService Radio
12:00 LIVERaZo Matinee
13:00 LIVE100% ZO
14:00 LIVERaZo Matinee
16:00 LIVEZO-Jazz lounge
18:00 LIVEWereldhuis voor ongedocumenteerden
20:00 LIVERocks of Nations
22:00 LIVEThursday evening showcase
Tijd Programma
00:00 LIVEZefanja
01:00 Radio SALTO Mokum

Radio SALTO Mokum

02:00 LIVERadio Paradijs
07:00 LIVEParousia
10:00 Radio SALTO Mokum

Radio SALTO Mokum

12:00 LIVERadio Noordzij
15:00 Radio SALTO Mokum

Radio SALTO Mokum

16:00 LIVEDe Beer is Los!

Bep en Michiel Show

19:00 Goed Nieuws Radio
20:00 LIVEJoshua Radio
22:00 LIVEParousia