Tijd Programma
00:55 The Screening Room: een kunst programma curated door Ronald Zapruder, met experimentele film en videoart van nationale en internationale kunstenaars

The Screening Room: een kunst programma curated door Ronald Zapruder, met experimentele film en videoart van nationale en internationale kunstenaars

02:00 PARK4DTV

Videokunst uit het archief van Park4DTV

03:00 Kleurnet Archief

Historische Amsterdamse TV uit het archief van Kleurnet

04:00 Historische bioscoopjournaals uit de collectie van EYE en Beeld en Geluid
04:30 SALTO Mix

Reportages en muziekclips

05:00 Shorts jongeren
06:00 SALTO Mix

Reportages en muziekclips

07:00 LIVELIVE: Radio SALTO & De Dam
09:00 Historische bioscoopjournaals uit de collectie van EYE en Beeld en Geluid
09:30 Shorts actueel buurt senior hobby
10:00 BRASA TV

Roy Ristie in gesprek met Henna Linger (GGZ hulpverlener in Amsterdam-Zuidoost) - Amsterdam-Zuidoost maakt zich zorgen om ontwikkelingskansen en toekomst van opgroeiende jeugd. Roy Ristie praat in de serie ONS ZUIDOOST met de GGZ hulpverleenster Henna Linger in BRASA TALK over haar ervaringen en oplossingen.

11:00 Shorts actueel, buurt, cultuur, social
11:40 Historische bioscoopjournaals uit de collectie van EYE en Beeld en Geluid
12:00 LIVEHvA Campus Creators
14:00 Historische bioscoopjournaals uit de collectie van EYE en Beeld en Geluid
14:15 The Innovation Station: presenting the best videos on innovation
14:30 Shorts actueel, buurt, cultuur, social
15:00 SALTO after School

Mix van reportages en popclips

17:00 LIVELIVE: Radio SALTO & De Dam
18:00 Shorts buurt, natuur, educatie, gezondheid
19:00 Cult TV

Opnames van een optreden van de legendarische ska-muzikant Laurel Aitken - Historische opnames van een optreden van de legendarische ska-muzikant Laurel Aitken (overleden in 2005) in de Melkweg

20:00 Outsider Art TV
20:30 LIVELIVE: OBA Live

Oba Live Special: Theodor Holman ontvangt een keur aan gasten die herinneringen aan Ischa Meijer ophalen, vertellen over zijn betekenis en samen een portret schilderen van een van de meest bijzondere journalisten van de 20e eeuw.

22:00 Amsterdamse Inlichtingen Dienst

Amsterdamse Inlichtingen Dienst - Boekpresentatie Ship of Fools Azart en een portret van bladenmaker Peter Muller die deze week zijn autobiografie uitbracht.

23:00 Kunst en Literatuur. reportages van o.m. Tracy Metz, Torenkamer, Uit Eigen Werk en Rob Zwetsloot
Tijd Programma
00:00 BRASA TV
01:00 BRASA Music
02:00 SALTO 2 Mix
07:00 LIVELive RadioZuidoost & DamCam
07:30 SALTO 2 Mix
08:00 LIVELive RadioZuidoost & DamCam
09:00 Soul Hour TV
10:00 HOG TV Social Hour
11:00 Natraj TV
12:00 SALTO 2 Mix
13:00 SALTO 2 Mix
14:00 Goed Nieuws

Goed Nieuws TV: Preek met Jan Meijerink over depressies - Preek met Jan Meijerink over depressies en diverse korte interviews en zang uit de oude doos

15:00 Adom TV African Roots
16:00 SALTO 2 Mix
16:00 SALTO 2 Mix
17:00 LIVELive RadioZuidoost & DamCam
18:00 BRASA Music
19:00 LIVEGhiathshow
20:00 Oseikrom Heritage TV Social

Oseikrom Heritage

21:00 Shemamie TV

Shemamie: Men and infertility part 2 of 2

21:30 Elyon TV

ELYON CITY CHAPEL, AMSTERDAM - HOW TO BE STRONG IN THE LORD & ALL NIGHT ELYON CITY CHAPEL, AMSTERDAM

22:00 RECOGIN TV

Stichting Ghanese Gemeenschap Nederland

23:00 BRASA TV
Tijd Programma
00:00 LIVERadio Mart
09:00 LIVERadio D'Leon
14:00 LIVERadio Mart
17:00 LIVEBangsa Jawa
19:00 LIVEDamsko
22:00 LIVERadio Mart
Tijd Programma
00:00 Radio SALTO Hits
10:00 LIVEThe Morning Train
12:00 LIVEHvA Campus Creators Radio

Live vanuit de Wiboutstraat

14:00 LIVERadio Dieperick
16:00 LIVERadio de Verbinding
17:00 Radio SALTO Hits
19:00 LIVEMVS Gaystation Radio
20:00 LIVECirculo Dilecto
21:00 Young Urban Sound

Young Urban Sound #123 ANTI VALENTIJN special - Young Urban Sound #123 ANTI VALENTIJN special

22:00 LIVEGermaine's World
Tijd Programma
00:00 Bijlmer@Night
06:30 Hoop en Leven

Hoop en Leven

07:00 LIVEGoodmorning Show
10:00 LIVESapatya
11:00 LIVEService Radio
12:00 LIVERaZo Matinee
14:00 LIVEFreda Baka'na Sosu
18:00 LIVEEl vacilon musical latino
19:00 LIVEEl vacilon musical latino
22:00 LIVEDJ MixMax Show
Tijd Programma
00:00 LIVEZefanja
01:00 Radio SALTO Mokum

Radio SALTO Mokum

02:00 LIVERadio Paradijs
07:00 LIVEParousia
10:00 Radio SALTO Mokum

Radio SALTO Mokum

16:00 LIVERadio Salvatore
18:00 Radio SALTO Mokum

Radio SALTO Mokum

20:00 LIVEParousia