Tijd Programma
00:00 Pride Party - DJ Rob Manga

Pride Party - DJ Rob Manga

01:00 Pride Party - DJ Lady Deep

Pride Party - DJ Lady Deep

02:00 Gay Dating Show #1

Gay Dating Show #1 - Terug naar wilde jaren 90 met de legendarische koppelshow

03:00 Pride 2020 | Joris Live!

gasten: Evelien de Bruijn, Vincent Tilanus en Roy van der Schilden

04:00 Pride TV

De regenboogzender

05:00 Pride Mix - muziek en reportages

Pride Music en Reports

07:00 LIVEPride TV

De regenboogzender

09:00 Pride 2020 | Joris Live!

gasten: Evelien de Bruijn, Vincent Tilanus en Roy van der Schilden

10:00 OBA Studio: Boris Dittrich in gesprek met Mounir Samuel

Boris Dittrich (senator in the Dutch parliament for D66, writer, judge, Human Rights Watch) in gesprek met Mounir Samuel - Boris Dittrich (senator in the Dutch parliament for D66, writer, judge, Human Rights Watch) in gesprek met Mounir Samuel dd 18|06|2020 ‘… eigenlijk heeft het te maken met het vieren van het leven en zelf de regie over je eigen leven hebben…’ Wees welkom om je eigen verhaal te delen tijdens Amsterdam Pride: https://shakespeareclub.nl/events/stories-of-love-verhalen-over-liefde-huwelijken/ You are cordially invited to share your own story of love, marriage and other unions during Amsterdam Pride https://shakespeareclub.nl/events/stories-of-love-verhalen-over-liefde-huwelijken

10:30 Pride Mix - muziek en reportages

Pride Music en Reports

11:00 MocroPark

THEY TOOK OUR PRIDE 😡 # 1/2

11:10 Pride Mix - muziek en reportages

Pride Music en Reports

12:00 LIVEPride TV

De regenboogzender

13:00 OBA Studio

OBA Studio is nieuw wekelijks online tv programma van de bibliotheek vanuit het OBA Theater in samenwerking met diverse partners en verschillende thema's over literatuur, film, kunst en cultuur.

14:00 LIVEPride TV

De regenboogzender

15:00 LIVEPride TV

De regenboogzender

15:00 The Innovation Station: presenting the best videos on innovation
16:00 LIVEPride TV

De regenboogzender

17:00 LIVEPride TV

De regenboogzender

17:50 MocroPark

THEY TOOK OUR PRIDE 😡 # 1/2

18:00 Pride Mix - muziek en reportages

Pride Music en Reports

18:15 LIVEPride TV

De regenboogzender

19:00 Cult TV
19:00 Keur met Peren - latenight show met Eddy Keur

Keur met Peren - latenight show met Eddy Keur

19:45 Being Divine:twintig studenten, elk met een eigen geschiedenis, strijden samen om een drag queen te worden.

Being Divine:twintig studenten, elk met een eigen geschiedenis, strijden samen om een drag queen te worden. - Twintig studenten, elk met een eigen geschiedenis, strijden samen om een drag queen te worden. Je kunt hun reis zien in de documentaire Being Divine.

20:00 Outsider Art TV
21:05 Strike a Pose: zeven jonge dansers door Madonna gecast voor haar Blond Ambition Tour.

Strike a Pose: zeven jonge dansers door Madonna gecast voor haar Blond Ambition Tour.

22:00 Amsterdamse Inlichtingen Dienst
22:35 Shade Queens of NYC - aflevering 6

Shade Queens of NYC - aflevering 7

23:00 Pride Party - DJ Tess

Pride Party - DJ Tess

23:00 Amsterdam TV

Amsterdams (muzikaal) cultureel erfgoed.

Tijd Programma
00:00 BRASA Music
02:00 SALTO 2 Mix
07:00 LIVELive RadioZuidoost & DamCam
07:30 SALTO 2 Mix
08:00 LIVELive RadioZuidoost & DamCam
09:00 Soul Hour TV

10-08-2019

10:00 HOG TV Social Hour
11:00 Natraj TV

NATRAJTV-OCI CARD INDIA Diaspora-Bellen met Ivan Tai Apin regisseur fim WIRIN-Eco toerisme Suriname

12:00 SALTO 2 Mix
13:00 SALTO 2 Mix
14:00 Goed Nieuws

Evangelie Gemeente Diemen

15:00 SALTO 2 Mix
16:00 SALTO 2 Mix
17:00 LIVELive RadioZuidoost & DamCam
18:00 Auto generated playlist
19:00 LIVEGhiathshow
20:30 Oseikrom Heritage TV Social
21:30 Shemamie TV

Sex in your 50's and 60's part 2

22:00 RECOGIN TV

Stichting Ghanese Gemeenschap Nederland

23:00 BRASA Music
23:00 BRASA Music
Tijd Programma
00:00 LIVERadio Mart
09:00 LIVERadio D'Leon
14:00 LIVERadio Mart
17:00 LIVEBangsa Jawa
19:00 LIVEDamsko
22:00 LIVERadio Mart
Tijd Programma
00:00 Radio SALTO Hits
10:00 LIVEThe Morning Train
10:00 LIVEThe Morning Train
12:00 Radio SALTO Hits
14:00 LIVERadio Dieperick
14:00 LIVERadio Dieperick
16:00 LIVERadio de Verbinding
18:00 Radio SALTO Hits
19:00 LIVEMVS Gaystation Radio
20:00 Radio SALTO Hits
Tijd Programma
00:00 Bijlmer@Night
06:30 Hoop en Leven
07:00 LIVEGoodmorning Show
10:00 LIVESapatya
11:00 LIVEService Radio
12:00 LIVERaZo Matinee
14:00 LIVEFreda Baka'na Sosu
18:00 LIVEEl vacilon musical latino
19:00 LIVEEl vacilon musical latino
22:00 LIVEDJ MixMax Show
Tijd Programma
00:00 LIVEZefanja
01:00 Radio SALTO Mokum

Radio SALTO Mokum

02:00 LIVERadio Paradijs
07:00 LIVEParousia
10:00 Radio SALTO Mokum

Radio SALTO Mokum

20:00 LIVEParousia