Tijd Programma
00:00 Pride Party - DJ Nen C

Pride Party - DJ Nen C

01:00 Pride Party - DJ Pector

Pride Party - DJ Pector

02:00 Gay Dating Show #3

Gay Dating Show #3

03:00 Pride TV

De regenboogzender

04:00 Pride TV

De regenboogzender

05:00 Pride Mix - muziek en reportages

Pride Music en Reports

07:00 LIVELIVE: Radio SALTO & De Dam
09:00 Pride 2020 | Joris Live!

gasten: Boris Dittrich, Patrick Martens en Alexander Noordijk

10:00 OBA Studio:Janne Mooij en Marian Emmen in gesprek met Mounir Samuel

Janne Mooij en Marian Emmen in gesprek met Mounir Samuel - Janne Mooij en Marian Emmen in gesprek met Mounir Samuel dd 18|06|2020 Janne and Marian got married on the 14th of June, 2014 ‘…Dit is echt een hele belangrijke emancipatievorm. Net zoals de mensen het recht krijgen om te stemmen. In dat opzicht zie ik het wel als iets belangrijks…’ Wees welkom om je eigen verhaal te delen tijdens Amsterdam Pride: https://shakespeareclub.nl/events/stories-of-love-verhalen-over-liefde-huwelijken/ You are cordially invited to share your own story of love, marriage and other unions during Amsterdam Pride https://shakespeareclub.nl/events/stories-of-love-verhalen-over-liefde-huwelijken

10:30 Pride Mix - muziek en reportages

Pride Music en Reports

11:00 OBA Studio

OBA Studio

12:00 Amsterdam TV

Amsterdams (muzikaal) cultureel erfgoed.

12:00 LIVEPride is Protest

De regenboogzender

13:00 Hitmix presenteert Hart voor Muziek

Gevarieerd muziekprogramma met live optredens van Nederlandstalige artiesten

14:00 RTV Puur Hollands Clips
14:15 LIVEPride TV

De regenboogzender

17:50 Pride Mix - muziek en reportages

Pride Music en Reports

18:00 Natraj TV
18:15 LIVEPride TV

De regenboogzender

19:00 Keur met Peren - latenight show met Eddy Keur

Keur met Peren - latenight show met Eddy Keur

19:45 Growing up Gay: Documentaire waarin Olly Alexander de psychische problemen onderzoekt van LHBT+-ers

Growing up Gay: Documentaire waarin Olly Alexander de psychische problemen onderzoekt van LHBT+-ers

20:00 RAPPA
20:45 Tom of Finland - het ongelooflijke verhaal van de Finse kunstenaar Touko Laaksonen

Tom of Finland - het ongelooflijke verhaal van de Finse kunstenaar Touko Laaksonen

21:00 Hitmix
22:40 Pride 2020 |The Sodastream Pride

The Sodastream Pride

23:00 MVS Gaystation TV
23:10 Pride Party - DJ Darling Peter

Pride Party - DJ Darling Peter

Tijd Programma
00:00 Brasa TV
01:00 Hoop Voor Vandaag

Corona vanuit een bijbels perspectief. Corona Virus en de 4 Ruiters van de Apocalyps, Openbaring 6 Dokter Eddie de Jong verbind de pandemie van de Corona uitbraak met de 4 ruiters, omschreven in de bijbel, en als aanloop op de gebeurtenissen tijden de grote verdrukking

01:30 BRASA Music
02:00 SALTO 2 Mix
07:00 GH TV
08:00 Majesty TV Religie

The Devices of Satan-Part 1

09:00 Adom TV Religie
10:00 SALTO 2 Mix
10:30 Redemption TV
11:00 Goed Nieuws
12:00 SALTO 2 Mix
12:30 Perez TV
13:00 HOG TV
14:00 Hour of Visitation
15:00 Love Christian Centre
16:00 GAM TV
17:00 Soul Hour TV
18:00 Adom TV African Roots
19:00 MCTC TV
19:30 All Nations Healing
20:00 Gemeente de Rots
21:00 Majesty TV Extra

Battle Against Dropping Out of School

22:00 BRASA Music
23:00 Calypso TV

Calypso TV : Bollywood film - Bollywood speelfilm

Tijd Programma
00:00 LIVEDamsko
02:00 LIVERadio Mart
08:00 LIVERadio Op'AI
10:00 LIVERadio Mart
14:00 LIVERadio Petra
16:00 LIVEDouble7FM
19:00 Caribbean FM Music Mix
19:33 LIVEDamsko
22:00 LIVERadio Mart
Tijd Programma
00:00 Radio SALTO Hits
12:00 JARMO FM
14:00 Radio SALTO Hits
17:00 LIVETransistor Radio
19:00 LIVEMVS Gaystation Radio
20:00 LIVEBlues Radio
22:00 LIVENoche Latina
Tijd Programma
22:00 LIVEDJ MixMax Show
03:00 Bijlmer@Night
06:30 Hoop en Leven
07:00 LIVERadio Akasanoma
09:00 LIVEAnitrie FM- kerkdienst
11:00 LIVETruth fm
13:00 LIVERadio Akasanoma
15:00 LIVEEthiopia United Radio
17:00 LIVELet's Be Iree
19:00 LIVEVice Versa (obaatan pa)
20:00 LIVEEl vacilon musical latino
23:00 LIVESatra Neti Show
Tijd Programma
00:00 LIVEZefanja
03:00 LIVERadio Paradijs
07:00 LIVEParousia
09:00 LIVEJoshua Radio
12:00 LIVEMuzikale Noot
15:00 Radio SALTO Mokum

Radio SALTO Mokum

16:00 YPBOT Radio
17:00 YPBOT Radio
18:00 YPBOT Radio
19:00 YPBOT Radio
20:00 LIVEParousia