Tijd Programma
00:00 BRASA Music
00:55 The Screening Room: een kunst programma curated door Ronald Zapruder, met experimentele film en videoart van nationale en internationale kunstenaars

The Screening Room: een kunst programma curated door Ronald Zapruder, met experimentele film en videoart van nationale en internationale kunstenaars

02:00 PARK4DTV

Videokunst uit het archief van Park4DTV

03:00 Shorts kunst, games
04:00 Shorts natuur, wetenschap, politiek, talk
05:00 SALTO Mix

Reportages en muziekclips

06:00 Shorts actueel, buurt, cultuur, social
07:00 LIVELIVE: Radio SALTO & De Dam
09:00 Shorts actueel buurt senior hobby
09:45 Historische bioscoopjournaals uit de collectie van EYE en Beeld en Geluid
10:00 Nefesh TV
11:00 Shorts actueel, buurt, cultuur, social
11:45 Historische bioscoopjournaals uit de collectie van EYE en Beeld en Geluid
12:00 SALTO Mix

Reportages en muziekclips

13:00 OBA Studio

OBA Studio is nieuw wekelijks online tv programma van de bibliotheek vanuit het OBA Theater in samenwerking met diverse partners en verschillende thema's over literatuur, film, kunst en cultuur.

14:00 Shorts natuur, wetenschap, politiek, talk
15:00 The Innovation Station: presenting the best videos on innovation
15:30 SALTO after School

Mix van reportages en popclips

17:00 LIVELIVE: Radio SALTO & De Dam
18:00 Shorts buurt, natuur, educatie, gezondheid
19:00 Pareltjes in de Stad

Over sieraden het verhaal er achter

20:00 Shorts authentiek, avond, humor
20:30 LIVEPakhuis De Zwijger Livecast
21:30 Shorts natuur, wetenschap, politiek, talk
22:00 Kunst en Tracy: Shorts van Tracy TV (Tracy Metz), Torenkamer (VondelCS), studenten Rietveld academie, Pareltjes en Rob Zwetsloot
23:00 Shorts kunst, games
Tijd Programma
23:00 Calypso TV
01:00 BRASA Music
02:00 SALTO 2 Mix
07:00 LIVELive RadioZuidoost & DamCam
07:30 SALTO 2 Mix
08:00 LIVELive RadioZuidoost & DamCam
09:00 SALTO 2 Mix
10:00 Ghiathshow
11:00 BRASA Music
12:00 Majesty TV Extra
13:00 SALTO 2 Mix
14:00 Goed Nieuws

Geest en Kracht TV, Evangelisch Centrum Totdat Hij komt - Geest en Kracht TV, Evangelisch Centrum Totdat Hij komt

15:00 Shemamie TV
16:00 SALTO 2 Mix
16:00 SALTO 2 Mix
17:00 LIVELive RadioZuidoost & DamCam
18:00 BRASA Music
19:00 SALTO 2 Mix
19:28 Adwoa Gospel Truth
19:58 SALTO 2 Mix
20:00 LIVEIdeal Woman TV
21:00 GH TV

ghtv

22:00 HOG TV Social Hour
23:00 BRASA Music
Tijd Programma
23:00 LIVEDamsko
02:00 LIVERadio Mart
09:00 Caribbean FM Music Mix
14:00 LIVERadio Mart
17:00 LIVEBangsa Jawa
19:00 LIVERadio Mart
Tijd Programma
00:00 Radio SALTO Hits
19:00 LIVENostalgia
20:00 LIVEOnda Italiana
21:00 In de platenkast van

Een kleine rondleiding in Amsterdam met internationaal rondleidster, Mijntje Janssen Steenberg

22:00 Radio SALTO Hits
Tijd Programma
00:00 Bijlmer@Night
07:30 Hoop en Leven
08:00 LIVEVoice of Naija
10:00 LIVESapatya
11:00 LIVEService Radio
12:00 LIVERaZo Matinee
14:00 LIVEICE
16:00 LIVESweet Meditation
18:00 LIVEMadeng Fodoba
19:00 LIVEAfrica Vibes & Ital Livety Show
22:00 Bijlmer@Night
Tijd Programma
00:00 LIVEZefanja
01:00 Radio SALTO Mokum

Radio SALTO Mokum

02:00 LIVERadio Paradijs
07:00 LIVEParousia
10:00 LIVEEvangelisatie Radio
12:00 Radio SALTO Mokum

Radio SALTO Mokum

17:00 LIVERadio Resurrection
18:00 Maranatha Radio
19:00 Maranatha Radio
20:00 LIVERTV Puur Hollands
22:00 LIVEParousia