Tijd Programma
00:00 BRASA Music
00:55 The Screening Room: een kunst programma curated door Ronald Zapruder, met experimentele film en videoart van nationale en internationale kunstenaars

The Screening Room: een kunst programma curated door Ronald Zapruder, met experimentele film en videoart van nationale en internationale kunstenaars

02:00 PARK4DTV

Videokunst uit het archief van Park4DTV

03:00 Shorts kunst, games
04:00 Shorts natuur, wetenschap, politiek, talk
05:00 SALTO Mix

Reportages en muziekclips

06:00 Shorts actueel, buurt, cultuur, social
07:00 LIVELIVE: Radio SALTO & De Dam
09:00 Shorts actueel buurt senior hobby
09:45 Historische bioscoopjournaals uit de collectie van EYE en Beeld en Geluid
10:00 Alwareness TV

Oorlog tegen de mensheid! Pieter Stuurman licht het toe.

11:00 Shorts actueel, buurt, cultuur, social
11:45 Historische bioscoopjournaals uit de collectie van EYE en Beeld en Geluid
12:00 LIVEHvA Campus Creators
14:00 Pakhuis de Zwijger TV

Greening The City #4 - SALTO 1 WO 16-9 1400 https://dezwijger.nl/programma/darwin-in-de-stad

15:00 FunX Music Awards 2020

FunX Music Awards vanuit Afas Live. Presentatie: Fernando Halman

16:00 SALTO after School

Mix van reportages en popclips

17:00 LIVELIVE: Radio SALTO & De Dam
18:00 Shorts buurt, natuur, educatie, gezondheid
19:00 Shorts actueel, buurt, cultuur, social
20:00 Kizomba Live!

Kizomba Live! - Rogerio van kizomba paixao en DJ Sapphire

22:00 House of Renaissance

House of Renaissance Club Sessions - Robin Whoo & Owen Densa

Tijd Programma
00:00 BRASA Music
01:00 Share Nederland TV
02:00 SALTO 2 Mix
07:00 LIVELive RadioZuidoost & DamCam
07:30 SALTO 2 Mix
08:00 LIVELive RadioZuidoost & DamCam
09:00 Ideal Woman TV
10:00 SALTO 2 Mix
11:00 Hindustani Art TV
12:00 Maranatha TV
13:00 SALTO 2 Mix
14:00 SALTO 2 Mix
15:00 Redemption TV
15:30 SALTO 2 Mix
16:00 SALTO 2 Mix
17:00 LIVELive RadioZuidoost & DamCam
18:00 Pakhuis de Zwijger TV

Institutioneel Racisme #2- Kennisproductie en Onderzoek - Programma voor SALTO1 op dinsdag 1400

18:00 BRASA Music
19:00 SALTO 2 Mix
19:30 Message from the Diaspora
20:00 SALTO 2 Mix
21:00 Israel United in Christ Truth be told

Hip Hop Marraige Part 1

22:00 Afrakan Health

Programma over gezondheid en voeding voor de Afrikaanse gemeenschap met als doel de gezondheid van de Afrikaanse gemeenschap willen bevorderen.

23:00 BRASA Music
23:00 BRASA Music
Tijd Programma
00:00 LIVERadio Mart
11:00 LIVERadio Frimangron
14:00 LIVERadio Mart
17:00 LIVEBusi Gado
19:00 LIVEAandeelhouderschap

Actueel praatprogramma over aandeelhiuderschap met Hannah Belliot en Tara Singh Varma

22:00 LIVERadio Mart
Tijd Programma
00:00 Radio SALTO Hits
12:00 LIVEHvA Campus Creators Radio

Live vanuit de Wiboutstraat

14:00 LIVERadio Signaal
15:00 LIVEBewoners Alert
17:00 Radio SALTO Hits
19:00 LIVERadio Lisanga
20:00 Radio SALTO Hits
21:00 LIVEHellas Pindakaas
22:00 LIVEFingerpoppin' Soul
Tijd Programma
00:00 Bijlmer@Night
06:30 Hoop en Leven
07:00 LIVEGoodmorning Show
10:00 LIVESapatya
11:00 LIVEService Radio
12:00 LIVERaZo Matinee
13:00 LIVE100% ZO
14:00 LIVERaZo Matinee
16:00 LIVEZO-Jazz lounge
18:00 LIVEWereldhuis voor ongedocumenteerden
20:00 LIVERocks of Nations
22:00 LIVEThursday evening showcase
Tijd Programma
00:00 LIVEZefanja
01:00 Radio SALTO Mokum

Radio SALTO Mokum

02:00 LIVERadio Paradijs
07:00 LIVEParousia
10:00 Radio SALTO Mokum

Radio SALTO Mokum

15:00 LIVEDe Beer is Los!

Bep en Michiel Show

19:00 Goed Nieuws Radio
20:00 LIVEJoshua Radio
22:00 LIVEParousia