Tijd Programma
00:00 BRASA Music
00:55 The Screening Room: een kunst programma curated door Ronald Zapruder, met experimentele film en videoart van nationale en internationale kunstenaars

The Screening Room: een kunst programma curated door Ronald Zapruder, met experimentele film en videoart van nationale en internationale kunstenaars

02:00 PARK4DTV

Videokunst uit het archief van Park4DTV

03:00 Shorts kunst, games
04:00 Shorts natuur, wetenschap, politiek, talk
05:00 SALTO Mix

Reportages en muziekclips

06:00 Shorts actueel, buurt, cultuur, social
07:00 LIVELIVE: Radio SALTO & De Dam
09:00 Shorts actueel buurt senior hobby
09:45 Historische bioscoopjournaals uit de collectie van EYE en Beeld en Geluid
10:00 RAPPA
11:00 Shorts actueel, buurt, cultuur, social
11:45 Historische bioscoopjournaals uit de collectie van EYE en Beeld en Geluid
12:00 LIVEHvA Campus Creators
14:00 Pakhuis de Zwijger TV
15:00 The Innovation Station: presenting the best videos on innovation
15:30 SALTO after School

Mix van reportages en popclips

17:00 LIVELIVE: Radio SALTO & De Dam
18:00 Shorts buurt, natuur, educatie, gezondheid
19:00 Briljantjes
20:00 Saraswati Art TV
20:30 LIVEPakhuis De Zwijger Livecast
21:30 Shorts natuur, wetenschap, politiek, talk
22:00 Kunst en Tracy: Shorts van Tracy TV (Tracy Metz), Torenkamer (VondelCS), studenten Rietveld academie, Pareltjes en Rob Zwetsloot
23:00 Shorts kunst, games
Tijd Programma
23:00 Calypso TV
01:00 BRASA Music
02:00 SALTO 2 Mix
07:00 LIVELive RadioZuidoost & DamCam
07:30 SALTO 2 Mix
08:00 LIVELive RadioZuidoost & DamCam
09:00 SALTO 2 Mix
10:00 Ghiathshow
11:00 BRASA Music
12:00 Majesty TV Extra
13:00 SALTO 2 Mix
13:00 SALTO 2 Mix
14:00 Goed Nieuws

Goed Nieuws TV Geest en Kracht st. Evangelisch Centrum totdat Hij komt

15:00 Shemamie TV
16:00 SALTO 2 Mix
16:00 SALTO 2 Mix
17:00 LIVELive RadioZuidoost & DamCam
18:00 BRASA Music
19:00 SALTO 2 Mix
19:30 Adwoa Gospel Truth
20:00 Ideal Woman TV

IWTV 19.10.2020 20.00hrs 16x9 Sociaal

21:00 SALTO 2 Mix
22:00 HOG TV Social Hour
23:00 BRASA Music
Tijd Programma
23:00 LIVEDamsko
02:00 LIVERadio Mart
03:00 LIVERadio Mart
09:00 LIVEMighty Radio
14:00 LIVERadio Mart
17:00 LIVEBangsa Jawa
19:00 LIVERadio Mart
Tijd Programma
00:00 Radio SALTO Hits
10:00 LIVEThe Morning Train
12:00 LIVEHvA Campus Creators Radio

Live vanuit de Wiboutstraat

14:00 Radio SALTO Hits
19:00 LIVENostalgia
20:00 Onda Italiana
21:00 In de platenkast van

Met verslaggever voor BNR en co-auteur van het boek 'Stilte op het binnenhof', Sophie van Leeuwen.

22:00 Radio SALTO Hits
Tijd Programma
00:00 Bijlmer@Night
07:30 Hoop en Leven
08:00 LIVEVoice of Naija
10:00 LIVESapatya
11:00 LIVEService Radio
12:00 LIVERaZo Matinee
14:00 LIVEICE
16:00 LIVESweet Meditation
18:00 LIVEMadeng Fodoba
19:00 LIVEAfrica Vibes & Ital Livety Show
22:00 Bijlmer@Night
Tijd Programma
00:00 LIVEZefanja
01:00 Radio SALTO Mokum

Radio SALTO Mokum

02:00 LIVERadio Paradijs
07:00 LIVEParousia
10:00 LIVEEvangelisatie Radio
12:00 LIVERadio Noordzij
17:00 Radio Resurrection
18:00 Maranatha Radio
19:00 Maranatha Radio

2de uur Maranatha Radio op Mokum Radio om 19.00

20:00 LIVERTV Puur Hollands
22:00 LIVEParousia