Tijd Programma
00:00 BRASA Music
00:55 The Screening Room: een kunst programma curated door Ronald Zapruder, met experimentele film en videoart van nationale en internationale kunstenaars

The Screening Room: een kunst programma curated door Ronald Zapruder, met experimentele film en videoart van nationale en internationale kunstenaars

02:00 PARK4DTV

Videokunst uit het archief van Park4DTV

03:00 Shorts kunst, games
04:00 Shorts natuur, wetenschap, politiek, talk
05:00 SALTO Mix

Reportages en muziekclips

06:00 Shorts actueel, buurt, cultuur, social
07:00 LIVELIVE: Radio SALTO & De Dam
09:00 Shorts actueel buurt senior hobby
09:45 Historische bioscoopjournaals uit de collectie van EYE en Beeld en Geluid
10:00 Shorts buurt, natuur, educatie, gezondheid
11:00 Shorts actueel, buurt, cultuur, social
11:45 Historische bioscoopjournaals uit de collectie van EYE en Beeld en Geluid
12:00 LIVEHvA Campus Creators
14:00 Pakhuis de Zwijger TV
15:00 The Innovation Station: presenting the best videos on innovation
15:30 SALTO after School

Mix van reportages en popclips

16:30 Amsterdammertjes

Studentenleven - In deze aflevering van Amsterdammertjes zoeken we uit het studenten leven nu is. We gaan langs bij een budgetcoach, vragen studenten hoe ze deze tijden ervaren en gaan langs bij een student wonende in Amsterdam om te vragen hoe duur dat nou is.

17:00 LIVELIVE: Radio SALTO & De Dam
18:00 Shorts buurt, natuur, educatie, gezondheid
19:00 Cult TV
20:00 Outsider Art TV
20:30 LIVEPakhuis De Zwijger Livecast
21:30 Shorts natuur, wetenschap, politiek, talk
22:00 Amsterdamse Inlichtingen Dienst

Feesten in Israel: Tel Aviv, Jerusalem en Eilat

23:00 Amsterdam TV

In 1974 overleed theatericoon Wim Sonneveld, één van de grote 3. - In 1974 overleed theatericoon Wim Sonneveld, één van de grote 3. Het is 25 Jaar later, in 1999, als Amsterdam Televisie met levensgezel Friso Wiegersma terugkijkt op zijn leven met Wim Sonneveld. Daarna gaan we naar 2012, het Jordaanfestival met optredens van diverse artiesten.

Tijd Programma
00:00 BRASA Music
02:00 SALTO 2 Mix
07:00 LIVELive RadioZuidoost & DamCam
07:30 SALTO 2 Mix
08:00 LIVELive RadioZuidoost & DamCam
09:00 Soul Hour TV
10:00 HOG TV Social Hour
11:00 Natraj TV
12:00 SALTO 2 Mix
13:00 SALTO 2 Mix
14:00 Goed Nieuws
15:00 SALTO 2 Mix
16:00 SALTO 2 Mix
17:00 LIVELive RadioZuidoost & DamCam
18:00 BRASA Music
19:00 Ghiathshow

Parfumeur Mahamed Semhani maakt zijn eigen parfums in zijn zaak - GHIATHSHOW: Parfumeur Mahamed Semhani maakt zijn eigen parfums in zijn zaak "Royal Dutch Perfumes" in Den Haag. Voor hij uit Syrië vertrok , had hij twee succesvolle zaken in Latakia

20:00 Oseikrom Heritage TV Social
21:00 Shemamie TV

Event Prostate Cancer Awareness Campaign - Shemamie Television

21:30 SALTO 2 Mix
22:00 RECOGIN TV

Stichting Ghanese Gemeenschap Nederland

23:00 BRASA Music
23:00 BRASA Music
Tijd Programma
00:00 LIVERadio Mart
09:00 Radio D'Leon

DEEL (01) VAN 09:00 UUR - 10:00 UUR UITZENDING RADIO D'LEON VRIJDAG 23 OKTOBER 2020

10:00 Radio D'Leon

DEEL (02) VAN 10:00 UUR - 11:00 UUR UITZENDING RADIO D'LEON VRIJDAG 23 OKTOBER 2020 MET FLASH BACK

11:00 Radio D'Leon

RADIO D'LEON MET MEVR. MAGDALENA - DEEL (03) VAN 11:00 UUR - 12:00 UUR UITZENDING

12:00 Radio D'Leon

DEEL (04) VAN 12:00 UUR - 13:00 UUR UITZENDING RADIO D'LEON VRIJDAG 23 OKTOBER 2020

13:00 Radio D'Leon
14:00 LIVERadio Mart
17:00 LIVEBangsa Jawa
19:00 LIVEDamsko
22:00 LIVERadio Mart
Tijd Programma
00:00 Radio SALTO Hits
10:00 LIVEThe Morning Train
12:00 LIVEHvA Campus Creators Radio

Live vanuit de Wiboutstraat

14:00 Radio Dieperick

DPRCK

15:00 Radio SALTO Hits
16:00 Radio de Verbinding
17:00 Radio SALTO Hits
19:00 MVS Gaystation Radio

Vanavond een herhaling van het programma Bassline, waarin Arjan, Eelko en Erik hun goedgevulde platentassen weer uit de kast halen en de beste (disco)platen uit hun collecties draaien. Oorspronkelijk uitgezonden op 10 januari 2020.

20:00 Circulo Dilecto
21:00 Radio SALTO Hits
Tijd Programma
00:00 Bijlmer@Night
06:30 Hoop en Leven
07:00 LIVEGoodmorning Show
10:00 LIVESapatya
11:00 LIVEService Radio
12:00 LIVERaZo Matinee
14:00 LIVEFreda Baka'na Sosu
18:00 LIVEEl vacilon musical latino
19:00 LIVEEl vacilon musical latino
22:00 LIVEDJ MixMax Show
Tijd Programma
00:00 LIVEZefanja
01:00 Radio SALTO Mokum

Radio SALTO Mokum

02:00 LIVERadio Paradijs
07:00 LIVEParousia
10:00 Radio SALTO Mokum

Radio SALTO Mokum

12:00 LIVEDe Verzoekparade
16:00 Radio SALTO Mokum

Radio SALTO Mokum

20:00 LIVEParousia