Tijd | Programma |
---|---|
00:00 | BRASA Music |
00:55 |
The Screening Room The Screening Room: een kunst programma curated door Ronald Zapruder, met experimentele film en videoart van nationale en internationale kunstenaars |
02:00 |
PARK4DTV Videokunst uit het archief van Park4DTV |
03:00 | Shorts actueel, kunst, cultuur, buurt, lifestyle, humor |
04:00 | Ouderensongfestival 2020 |
05:00 |
SALTO Mix Reportages en muziekclips |
06:00 | Shorts actueel, cultuur, social, educatie, gezondheid |
07:00 | LIVELIVE: Radio SALTO & De Dam |
09:00 | Shorts actueel, senior, hobby, educatie, gezondheid |
09:30 | Rob Zwetsloot |
09:45 |
Archiefbeelden uit de collectie van EYE en Beeld en Geluid Archiefbeelden uit de collectie van EYE en Beeld en Geluid |
10:00 | Shorts actueel, buurt, educatie |
11:00 | Shorts actueel, buurt, cultuur, social |
11:45 |
Archiefbeelden uit de collectie van EYE en Beeld en Geluid Archiefbeelden uit de collectie van EYE en Beeld en Geluid |
12:00 |
SALTO Mix Reportages en muziekclips |
14:00 | Pakhuis de Zwijger TV |
15:00 |
The Innovation Station The Innovation Station: presenting the best videos on innovation |
15:15 |
SALTO after School Mix van reportages en popclips |
16:30 |
Amsterdammertjes In deze aflevering word onze creativiteit getest met een aflevering gemaakt vanuit huis. - Leuk dat je kijkt naar de eerste aflevering van Amsterdammertjes in 2021! In deze aflevering word onze creativiteit getest met een aflevering gemaakt vanuit huis. Hoe komt het team van Mamedia de lockdown nou enigszins leuk door? In deze aflevering gaan we reageren op elkaars muzieksmaak, gaan we een film reviewen & checken we in een mini docu wat voor nieuwe hobby’s er ontstaan zijn in het appartementencomplex van Marleen! Veel kijkplezier |
17:00 | LIVELIVE: Radio SALTO & De Dam |
18:00 | Rob Zwetsloot |
18:15 | Shorts actueel, buurt, educatie |
18:30 | Saraswati Art TV |
19:00 | Shorts actueel, buurt, cultuur, social |
20:00 | Shorts actueel, authentiek, avond, humor |
20:30 | LIVEPakhuis de Zwijger Livecast |
22:00 | Amsterdamse Inlichtingen Dienst |
23:00 | Amsterdam TV |
Tijd | Programma |
---|---|
00:00 | BRASA Music |
01:00 | SALTO 2 Mix |
07:00 | LIVELive RadioZuidoost & DamCam |
07:00 | LIVELive RadioZuidoost & DamCam |
09:00 | Soul Hour TV |
10:00 | HOG TV Social Hour |
11:00 | Natraj TV |
12:00 | SALTO 2 Mix |
13:00 | SALTO 2 Mix |
14:00 | SALTO 2 Mix |
16:00 | SALTO 2 Mix |
17:00 | LIVELive RadioZuidoost & DamCam |
18:00 | BRASA Music |
19:00 | LIVEGhiathshow |
20:00 | Oseikrom Heritage TV Social |
21:00 | Shemamie TV |
21:30 | SALTO 2 Mix |
22:00 |
RECOGIN TV Stichting Ghanese Gemeenschap Nederland |
23:00 | BRASA Music |
Tijd | Programma |
---|---|
00:00 | LIVERadio Mart |
09:00 | LIVERadio D'Leon |
10:00 | LIVERadio D'Leon |
14:00 | LIVERadio Mart |
17:00 | LIVEBangsa Jawa |
19:00 | LIVEDamsko |
22:00 | LIVERadio Mart |
Tijd | Programma |
---|---|
00:00 | Radio SALTO Hits |
04:00 | Radio SALTO Hits |
09:00 | Amsterdam FM : Kunst en Zo |
10:00 | LIVEThe Morning Train |
12:00 |
LIVEHvA Campus Creators Radio Live vanuit de Wiboutstraat |
14:00 | LIVERadio Dieperick |
16:00 | LIVERadio de Verbinding |
17:00 | Radio SALTO Hits |
19:00 |
LIVEMVS Gaystation | BASSLINE Arjan, Eelko en Erik halen hun goedgevulde platentassen uit de kast en de draaien lekkerste discoplaten! |
20:00 | LIVECirculo Dilecto |
21:00 | Radio SALTO Hits |
Tijd | Programma |
---|---|
00:00 | Bijlmer@Night |
07:00 | LIVEGoodmorning Show |
10:00 | Bijlmer@Night |
11:00 | LIVEService Radio |
12:00 | LIVERaZo Matinee |
14:00 | LIVEFreda Baka'na Sosu |
18:00 | LIVEEl vacilon musical latino |
19:00 | LIVEEl vacilon musical latino |
22:00 | LIVEDJ MixMax Show |
Tijd | Programma |
---|---|
00:00 |
Radio SALTO Mokum Radio SALTO Mokum |
02:00 | LIVEGolden Oldies Radio |
07:00 | LIVEParousia |
10:00 |
Radio SALTO Mokum Radio SALTO Mokum |
12:00 | LIVEDe Verzoekparade |
16:00 |
Radio SALTO Mokum Radio SALTO Mokum |
20:00 | LIVEParousia |