Tijd Programma
00:00 BRASA Music
00:55 The Screening Room: een kunst programma curated door Ronald Zapruder, met experimentele film en videoart van nationale en internationale kunstenaars

The Screening Room: een kunst programma curated door Ronald Zapruder, met experimentele film en videoart van nationale en internationale kunstenaars

02:00 PARK4DTV

Videokunst uit het archief van Park4DTV

03:00 Shorts kunst, games
04:00 Ouderensongfestival 2020

Het Daklozenjournaal uit het archief van de voormalige Amsterdamse tv-zender Kleurnet

05:00 SALTO Mix

Reportages en muziekclips

06:00 Shorts actueel, buurt, cultuur, social
07:00 LIVELIVE: Radio SALTO & De Dam
09:00 The Innovation Station: presenting the best videos on innovation

In Corona in de Stad TV toont het Amsterdam Museum de impact van het coronavirus op de stad Amsterdam en haar bewoners. Honderden Amsterdammers en Amsterdamse organisaties delen video's van het leven in quarantaine.

09:30 Shorts actueel buurt senior hobby
09:45 Historische bioscoopjournaals uit de collectie van EYE en Beeld en Geluid
10:00 Dutch Adventure Hunters

In de eerste aflevering van de Dutch Adventure Hunters een nadere introductie van The Mystery of Kiste Trui met Stephanie Dros en Wesly d'Abo, in Les van Wes "welke metaaldetector moet ik nu eigenlijk kopen?", Bert van Heerde en Alwin Ballast doen hun eerste vondsten op landgoed de Groote Scheere en is Pascaliber de Youtuber van de Week!

10:30 Shorts buurt, natuur, educatie, gezondheid
11:00 Shorts actueel, buurt, cultuur, social
11:45 Historische bioscoopjournaals uit de collectie van EYE en Beeld en Geluid
12:00 LIVEHvA Campus Creators
14:00 Pakhuis de Zwijger TV
15:00 The Innovation Station: presenting the best videos on innovation
15:30 SALTO after School

Mix van reportages en popclips

17:00 LIVELIVE: Radio SALTO & De Dam
18:00 Shorts buurt, natuur, educatie, gezondheid
18:15 The Innovation Station: presenting the best videos on innovation

In Corona in de Stad TV toont het Amsterdam Museum de impact van het coronavirus op de stad Amsterdam en haar bewoners. Honderden Amsterdammers en Amsterdamse organisaties delen video's van het leven in quarantaine.

18:30 Shorts buurt, natuur, educatie, gezondheid
19:00 Cult TV
20:00 Outsider Art TV
20:30 LIVEPakhuis de Zwijger Livecast
21:30 Volta Live

Spoken word met Demi Joy en live muziek met de Surfing Stingrays.

22:00 Amsterdamse Inlichtingen Dienst

UFO congres RAI Amsterdam 2000, Jaime Maussan uit Mexico

23:00 Amsterdam TV

Muziek vanuit Café-Restaurant Frankendaal aan de Middenweg uit 2000 - Uitzending 26 maart 2021 In het jaar 2000 brachte wij vanuit Café-Restaurant Frankendaal aan de Middenweg in Amsterdam een serie muzikale programma's met de titel 'Muzikaal onthaal in Frankendaal'. In deze aflevering een optreden van Roos, accordeonist Daan de Groot, de band Als je maar gelukkig bent en Mick Harren. Met de muzikale begeleiding van Eddy Hoorenman en Huub Eikenboom, beter bekend als Het Rembrandtduo. Daarna een nieuwe Clip Carrousel met uitsluiend nederlandstalige muziek. Deze keer met Alberto Nicolay, Mark Enthoven, Robin van Beek en het duo Hans Somers en Netty Reek.

Tijd Programma
00:00 BRASA Music
02:00 SALTO 2 Mix
07:00 LIVELive RadioZuidoost & DamCam
07:30 SALTO 2 Mix
08:00 LIVELive RadioZuidoost & DamCam
09:00 Soul Hour TV
10:00 HOG TV Social Hour
11:00 Natraj TV
12:00 SALTO 2 Mix
13:00 SALTO 2 Mix
14:00 Goed Nieuws

De Opname van de Gemeente deel 3 met Jan Meijerink (in een serie van 5). Met zang van Anneke en Marion.

15:00 SALTO 2 Mix
16:00 SALTO 2 Mix
17:00 LIVELive RadioZuidoost & DamCam
18:00 BRASA Music
19:00 Ghiathshow
20:00 Oseikrom Heritage TV Social
21:00 Shemamie TV

Facemask tips part 2 - Tips for wearing a facemast during Corona times

21:30 SALTO 2 Mix
22:00 RECOGIN TV

Recogin Tv. Corona awareness for the Ghanaian community in Amsterdam

23:00 BRASA Music
23:00 BRASA Music
Tijd Programma
00:00 LIVERadio Mart
09:00 Radio D'Leon

RADIO D'LEON: GOSPEL MOMENT, DEYWORTU EN CONDOLEANCES.

10:00 Radio D'Leon

RADIO D'LEON: 2E GESPREK MET PASTOR MAICHEL DELSHOT.

11:00 Radio D'Leon

RADIO D'LEON: GESPREK MET RIJKSWATERSTAAT EN IXAS.

12:00 Radio D'Leon

RADIO D'LEON STRATEGISCH NETWERKEN

13:00 Radio D'Leon

RADIO D'LEON: AVKATI BOSKOPU MET ADVOCAAT MARCEL MUNGROOP EN FELICITATIES.

14:00 LIVERadio Mart
17:00 LIVEBangsa Jawa
19:00 LIVEDamsko
22:00 LIVERadio Mart
Tijd Programma
00:00 Radio SALTO Hits
09:00 Amsterdam FM : Scheltema Live

AFM- scheltemaLive 9 april 09.00

10:00 LIVEThe Morning Train
12:00 LIVEHvA Campus Creators Radio

Live vanuit de Wiboutstraat

14:00 Radio Dieperick
15:00 Radio SALTO Hits
16:00 Radio SALTO Hits
17:00 Radio SALTO Hits
19:00 MVS Gaystation Radio

Vanavond weer lekkere discoplaten in een herhaling van het programma Bassline!

20:00 Circulo Dilecto
21:00 Radio SALTO Hits
Tijd Programma
00:00 Bijlmer@Night
06:30 Hoop en Leven
07:00 LIVEGoodmorning Show
10:00 LIVESapatya
11:00 LIVEService Radio
12:00 LIVERaZo Matinee
14:00 LIVEFreda Baka'na Sosu
18:00 LIVEEl vacilon musical latino
19:00 LIVEEl vacilon musical latino
22:00 LIVEDJ MixMax Show
Tijd Programma
00:00 LIVEZefanja
01:00 Radio SALTO Mokum

Radio SALTO Mokum

02:00 LIVEGolden Oldies Radio (STREAM)
07:00 LIVEParousia
12:00 Radio SALTO Mokum

Radio SALTO Mokum

20:00 LIVEParousia