Tijd | Programma |
---|---|
00:00 | BRASA Music |
00:55 |
The Screening Room The Screening Room: een kunst programma curated door Ronald Zapruder, met experimentele film en videoart van nationale en internationale kunstenaars |
02:00 |
PARK4DTV Videokunst uit het archief van Park4DTV |
03:00 | Shorts actueel, kunst, cultuur, buurt, lifestyle, humor |
04:00 | Shorts avond, gezondheid, natuur, wetenschap, politiek, talk, lifestyle |
05:00 |
SALTO Mix Reportages en muziekclips |
06:00 | Shorts actueel, cultuur, social, educatie, gezondheid |
07:00 | LIVELIVE: Radio SALTO & De Dam |
09:00 | Shorts actueel, senior, hobby, educatie, gezondheid |
10:00 | Shorts actueel, buurt, educatie |
11:00 | Shorts actueel, buurt, cultuur, social |
11:45 |
Archiefbeelden uit de collectie van EYE en Beeld en Geluid Archiefbeelden uit de collectie van EYE en Beeld en Geluid |
12:00 |
SALTO Mix Reportages en muziekclips |
14:00 | Shorts actueel, gezondheid, natuur, wetenschap, politiek, talk |
15:00 |
The Innovation Station The Innovation Station: presenting the best videos on innovation |
15:15 |
SALTO after School Mix van reportages en popclips |
17:00 |
LIVEGLUE TV Amsterdam connected by design |
17:00 | LIVELIVE: Radio SALTO & De Dam |
18:00 | Rob Zwetsloot |
18:15 | Shorts actueel, buurt, educatie |
18:30 | Saraswati Art TV |
19:00 | Shorts actueel, buurt, cultuur, social |
20:00 | Shorts actueel, authentiek, avond, humor |
21:00 | Shorts avond, gezondheid, natuur, wetenschap, politiek, talk, lifestyle |
21:30 |
Volta Live Muziekprogramma vanuit jongerencentrum Volta dat een podium biedt aan live muziek van Amsterdamse bands, muzikanten, artiesten en singer-songwriters. |
22:00 | Amsterdamse Inlichtingen Dienst |
23:00 | Amsterdam TV |
Tijd | Programma |
---|---|
00:00 | BRASA Music |
01:00 | SALTO 2 Mix |
07:00 | LIVELive RadioZuidoost & DamCam |
07:00 | LIVELive RadioZuidoost & DamCam |
09:00 | Soul Hour TV |
10:00 | HOG TV Social Hour |
11:00 | Natraj TV |
12:00 | SALTO 2 Mix |
13:00 | SALTO 2 Mix |
14:00 | SALTO 2 Mix |
16:00 | SALTO 2 Mix |
17:00 | LIVELive RadioZuidoost & DamCam |
18:00 | BRASA Music |
19:00 | LIVEGhiathshow |
20:00 | Oseikrom Heritage TV Social |
21:00 | Shemamie TV |
21:30 | SALTO 2 Mix |
22:00 |
RECOGIN TV Recogin Tv One on One with Kwabena Kwabena @ Radio Recogin |
23:00 | BRASA Music |
Tijd | Programma |
---|---|
00:00 | LIVERadio Mart |
09:00 | LIVERadio D'Leon |
10:00 | LIVERadio D'Leon |
14:00 | LIVERadio Mart |
17:00 | LIVEBangsa Jawa |
19:00 | LIVEDamsko |
22:00 | LIVERadio Mart |
Tijd | Programma |
---|---|
00:00 | Radio SALTO Hits |
04:00 | Radio SALTO Hits |
10:00 | LIVEThe Morning Train |
12:00 | Radio SALTO Hits |
13:00 | Radio SALTO Hits |
14:00 | LIVERadio Dieperick |
16:00 | LIVERadio de Verbinding |
17:00 | Radio SALTO Hits |
19:00 |
LIVEMVS Gaystation | BASSLINE Arjan, Eelko en Erik halen hun goedgevulde platentassen uit de kast en de draaien lekkerste discoplaten! |
20:00 | LIVECirculo Dilecto |
21:00 | Radio SALTO Hits |
23:00 | Pride FM |
Tijd | Programma |
---|---|
00:00 | Bijlmer@Night |
07:00 | LIVEGoodmorning Show |
10:00 | Bijlmer@Night |
11:00 | LIVEService Radio |
12:00 | LIVERaZo Matinee |
14:00 | LIVEFreda Baka'na Sosu |
18:00 | LIVEEl vacilon musical latino |
19:00 | LIVEEl vacilon musical latino |
22:00 | LIVEDJ MixMax Show |
Tijd | Programma |
---|---|
00:00 |
Radio SALTO Mokum Radio SALTO Mokum |
02:00 | LIVEGolden Oldies Radio |
07:00 | LIVEParousia |
10:00 |
Radio SALTO Mokum Radio SALTO Mokum |
12:00 | LIVERadio Noordzij |
15:00 |
Radio SALTO Mokum Radio SALTO Mokum |
20:00 | LIVEParousia |