Tijd Programma
00:00 BRASA Music
00:55 The Screening Room: een kunst programma curated door Ronald Zapruder, met experimentele film en videoart van nationale en internationale kunstenaars

The Screening Room: een kunst programma curated door Ronald Zapruder, met experimentele film en videoart van nationale en internationale kunstenaars

02:00 PARK4DTV

Videokunst uit het archief van Park4DTV

03:00 Shorts kunst, games
04:00 Shorts natuur, wetenschap, politiek, talk
05:00 SALTO Mix

Reportages en muziekclips

06:00 Shorts actueel, buurt, cultuur, social
07:00 LIVELIVE: Radio SALTO & De Dam
09:00 Shorts actueel buurt senior hobby
10:00 Brasa TV

Strijders Voor Wilhelmina - Uitz: 11 december 1989 NOS Documentaire over het leven in Suriname tijdens de Tweede Wereldoorlog en over de deelname van Surinamers aan de oorlogshandelingen.

11:00 Shorts actueel, buurt, cultuur, social
11:45 Historische bioscoopjournaals uit de collectie van EYE en Beeld en Geluid
12:00 LIVEHvA Campus Creators
14:00 Shorts natuur, wetenschap, politiek, talk
15:00 SALTO after School

Mix van reportages en popclips

16:00 LIVENDSM Sessions @ ADE2021
18:00 Shorts buurt, natuur, educatie, gezondheid
19:00 LIVENDSM Sessions @ ADE2021
20:00 LIVEPakhuis de Zwijger Livecast
21:00 LIVENDSM Sessions @ ADE2021
23:00 House Of Renaissance: ADE Our House-Amsterdam Dance Event Special

ADE2021 | Donato Mijnals

23:30 House Of Renaissance: ADE Our House-Amsterdam Dance Event Special

ADE2021 | Detlef

Tijd Programma
00:00 BRASA Music
01:00 SALTO 2 Mix
07:00 LIVELive RadioZuidoost & DamCam
07:30 SALTO 2 Mix
08:00 LIVELive RadioZuidoost & DamCam
09:00 SALTO 2 Mix
11:00 BRASA Music
12:00 SALTO 2 Mix
13:00 SALTO 2 Mix
14:00 SALTO 2 Mix
16:00 SALTO 2 Mix
17:00 LIVELive RadioZuidoost & DamCam
18:00 BRASA Music
19:00 Oseikrom Heritage TV Social
20:00 Adom TV African Roots
21:00 GAM TV
22:00 BRASA Music
23:00 BRASA Music
Tijd Programma
00:00 LIVERadio Mart
07:00 LIVEDamsko
10:00 LIVERadio D'Leon
13:00 LIVERadio Hulde
16:00 LIVEYamore Ke
22:00 Caribbean FM Music Mix
Tijd Programma
22:00 LIVERiddim Shower
01:00 Radio SALTO Hits
09:00 Amsterdam FM : Paperback Radio
10:00 LIVEThe Morning Train
12:00 LIVEBreek de Week (HvA Campus Creators Radio)
14:00 Radio SALTO Hits
16:00 Radio SALTO Hits
17:00 Radio SALTO Dance
18:00 Radio SALTO Hits
20:00 LIVEOnda Italiana
21:00 Ratatouille Radio

A tot Z van de Popmuziek: R - Jaren 80

22:00 Hotmamahot
Tijd Programma
00:00 Bijlmer@Night
06:00 LIVEGoodmorning Show
10:00 LIVESapatya
11:00 LIVEService Radio
12:00 LIVESenioren Show
14:00 LIVEHenk's Music Vibrations
16:00 LIVERazo Cafe
18:00 LIVEYamada Den Aire
20:00 LIVERECOGIN
22:00 LIVERoots & Culture
Tijd Programma
00:00 LIVEZefanja
01:00 Radio SALTO Mokum

Radio SALTO Mokum

02:00 LIVEGolden Oldies Radio (STREAM)
07:00 LIVEParousia
12:00 LIVERadio Noordzij
15:00 Radio SALTO Mokum

Radio SALTO Mokum

17:00 LIVEMosterdzaad Radio
19:00 LIVERadio Noordzij
22:00 LIVEParousia