Tijd Programma
00:00 BRASA Music
00:55 The Screening Room: een kunst programma curated door Ronald Zapruder, met experimentele film en videoart van nationale en internationale kunstenaars

The Screening Room: een kunst programma curated door Ronald Zapruder, met experimentele film en videoart van nationale en internationale kunstenaars

02:00 PARK4DTV

Videokunst uit het archief van Park4DTV

03:00 Shorts kunst, games
04:00 Shorts natuur, wetenschap, politiek, talk
05:00 SALTO Mix

Reportages en muziekclips

06:00 Shorts actueel, buurt, cultuur, social
07:00 LIVELIVE: Radio SALTO & De Dam
09:00 Shorts actueel buurt senior hobby
10:00 Shorts buurt, natuur, educatie, gezondheid
11:00 Shorts actueel, buurt, cultuur, social
11:45 Historische bioscoopjournaals uit de collectie van EYE en Beeld en Geluid
12:00 SALTO Mix

Reportages en muziekclips

13:36 LIVEGemeenteraad
15:00 The Innovation Station: presenting the best videos on innovation
17:00 LIVELIVE: Radio SALTO & De Dam
18:00 Shorts buurt, natuur, educatie, gezondheid
19:00 Shorts actueel, buurt, cultuur, social
19:30 LIVEGemeenteraad
21:00 Shorts natuur, wetenschap, politiek, talk
22:00 Shorts kunst, games
23:00 Shorts authentiek, avond, humor
Tijd Programma
00:00 BRASA Music
01:00 SALTO 2 Mix
07:00 LIVELive RadioZuidoost & DamCam
07:30 SALTO 2 Mix
08:00 LIVELive RadioZuidoost & DamCam
09:00 SALTO 2 Mix
10:00 Hoop Voor Vandaag

Jaap Dieleman en Antoon Wierda praten over het eindtijd scenario - Jaap Dieleman en Antoon Wierda praten over het eindtijd scenario, een krachtig programma waar veel vragen over de huidige gang van zaken in de wereld worden verklaard

10:30 SALTO 2 Mix
11:00 BRASA Music
12:00 SALTO 2 Mix
13:00 SALTO 2 Mix
16:00 SALTO 2 Mix
17:00 LIVELive RadioZuidoost & DamCam
18:00 BRASA Music
19:00 Oseikrom Heritage TV Social

ohtv-22062022-1900-16x9

20:00 Adom TV African Roots
21:00 GAM TV

GAM TV UITZENDING

22:00 BRASA Music
23:00 BRASA Music
Tijd Programma
00:00 LIVERadio Mart
07:00 LIVEDamsko
10:00 LIVERadio D'Leon
13:00 LIVERadio Hulde
16:00 LIVEYamore Ke
22:00 LIVEFiRi FM met Sribi Switi
Tijd Programma
22:00 LIVERiddim Shower
01:00 Radio SALTO Hits
10:00 LIVEThe Morning Train
12:00 Radio SALTO Hits
13:00 Radio SALTO Hits
14:00 Radio SALTO Hits
16:00 Radio SALTO Hits
17:00 Radio SALTO Hits
20:00 Onda Italiana

I ribelli Vanni Frajese e Mariano Bizzarri

21:00 Ratatouille Radio

Alison Moyet Album Special

22:00 Hotmamahot
Tijd Programma
00:00 Bijlmer@Night
06:00 LIVEGoodmorning Show
10:00 LIVESapatya
11:00 LIVEService Radio
12:00 LIVESenioren Show
14:00 LIVERaZo Matinee
16:00 LIVERazo Cafe
18:00 LIVEYamada Den Aire
20:00 LIVERECOGIN
22:00 LIVERoots & Culture
Tijd Programma
00:00 LIVEZefanja
01:00 Radio SALTO Mokum

Radio SALTO Mokum

02:00 LIVEGolden Oldies Radio
07:00 LIVEParousia
12:00 LIVERadio Noordzij
15:00 Radio SALTO Mokum

Radio SALTO Mokum

17:00 LIVEMosterdzaad Radio
19:00 LIVERadio Noordzij
22:00 LIVEParousia