Tijd Programma
00:00 BRASA Music
00:55 The Screening Room

The Screening Room: een kunst programma curated door Ronald Zapruder, met experimentele film en videoart van nationale en internationale kunstenaars

02:00 PARK4DTV

Videokunst uit het archief van Park4DTV

03:00 Shorts kunst, games
04:00 Shorts natuur, wetenschap, politiek, talk
05:00 SALTO Mix

Reportages en muziekclips

06:00 Shorts actueel, buurt, cultuur, social
07:00 LIVELIVE: Radio SALTO & De Dam
09:00 Shorts actueel buurt senior hobby
09:30 Vlamsterdam

In Vlamsterdam houdt Dr. Mokum zijn vergrootglas boven typisch Amsterdamse issues. Met humor, leuke gasten en mooie visualisaties zorgt hij ervoor dat je enorm veel opsteekt over je eigen stad.

10:00 Shorts buurt, natuur, educatie, gezondheid
10:30 Amsterdamse Inlichtingen Dienst

De Redactievergadering, in 1993 ging het al net zo bij de TV...

11:00 Shorts actueel, buurt, cultuur, social
11:45 Historisch bioscoopjournaal

Historische bioscoopjournaals uit de collectie van EYE en Beeld en Geluid

12:00 LIVEHvA Campus Creators
14:00 Shorts natuur, wetenschap, politiek, talk
15:00 The Innovation Station

The Innovation Station: presenting the best videos on innovation

15:15 SALTO after School

Mix van reportages en popclips

16:00 Het Gewilde Westen
17:00 LIVELIVE: Radio SALTO & De Dam
18:00 Shorts buurt, natuur, educatie, gezondheid
19:00 Shorts actueel, buurt, cultuur, social
20:00 Shorts authentiek, avond, humor
21:00 Shorts natuur, wetenschap, politiek, talk
22:00 Shorts kunst, games
23:00 Shorts authentiek, avond, humor
Tijd Programma
00:00 BRASA Music
01:00 SALTO 2 Mix
07:00 LIVELive RadioZuidoost & DamCam
07:30 SALTO 2 Mix
08:00 LIVELive RadioZuidoost & DamCam
09:00 SALTO 2 Mix
10:00 Hoop Voor Vandaag

STV26 Nt Marinus en Tineke alles werkt ten goede c - God was hun nabij en Marinus en Tineke leggen hun leven in Gods hand, genezen van kanker.

10:30 SALTO 2 Mix
11:00 BRASA Music
12:00 SALTO 2 Mix
13:00 SALTO 2 Mix
14:00 SALTO 2 Mix
16:00 SALTO 2 Mix
17:00 LIVELive RadioZuidoost & DamCam
18:00 Pastor Chris Teachings
18:30 BRASA Music
19:00 Oseikrom Heritage TV Social
20:00 Adom TV African Roots
21:00 GAM TV
22:00 BRASA Music
23:00 BRASA Music
Tijd Programma
00:00 LIVERadio Mart
07:00 LIVEDamsko
10:00 LIVERadio D'Leon
13:00 LIVERadio Hulde
16:00 LIVEYamore Ke
22:00 LIVEFiRi FM met Sribi Switi
Tijd Programma
22:00 LIVERiddim Shower
01:00 Radio SALTO Hits
10:00 LIVEThe Morning Train
12:00 LIVEBreek de Week (HvA Campus Creators Radio)
14:00 The Nashville Radio Show

Nog nagenieten van onze 2 weken vakantie, hebben we voor jullie een show met fijne muziek door Joop Sterk samengesteld en gepresenteerd. - En nu staat een druk weekend voor de boeg met alle email verwerken die er in de 2 weken vakantie voorbij is gekomen en het voorbereiden van nieuwe shows!

15:00 The Nashville Radio Show

Nog nagenieten van onze 2 weken vakantie, hebben we voor jullie een show met fijne muziek door Joop Sterk samengesteld en gepresenteerd. - En nu staat een druk weekend voor de boeg met alle email verwerken die er in de 2 weken vakantie voorbij is gekomen en het voorbereiden van nieuwe shows!

16:00 Radio SALTO Hits
17:00 Radio SALTO Hits
20:00 LIVEOnda Italiana
21:00 Ratatouille Radio

Terug naar de jaren 70 en 80 met Dirks A tot Z van de Popmuziek: G

22:00 Hotmamahot

PENOSSIRADIO JUMANNE X TUOMAS PALONEN FINLAND

Tijd Programma
00:00 Bijlmer@Night
06:00 LIVEGoodmorning Show
10:00 LIVESapatya
11:00 LIVEService Radio
12:00 LIVESenioren Show
14:00 LIVERaZo Matinee
16:00 LIVERazo Cafe
18:00 LIVEYamada Den Aire
20:00 LIVEAfrica Impressions
22:00 LIVERoots & Culture
Tijd Programma
00:00 Radio SALTO Mokum

Radio SALTO Mokum

02:00 LIVEGolden Oldies Radio
07:00 LIVEParousia
12:00 LIVERadio Noordzij
15:00 Radio SALTO Mokum

Radio SALTO Mokum

17:00 LIVEMosterdzaad Radio
19:00 LIVERadio Noordzij
22:00 LIVEParousia