Tijd Programma
00:00 House of Renaissance
02:00 Kunst en Tracy: Shorts van Tracy TV (Tracy Metz), Torenkamer (VondelCS), studenten Rietveld academie, Pareltjes en Rob Zwetsloot
03:00 Kleurnet Archief

Historische Amsterdamse TV uit het archief van Kleurnet

04:00 Historische bioscoopjournaals uit de collectie van EYE en Beeld en Geluid

Spiegel van Nederland: historische bioscoopjournaals uit de collectie van EYE

04:30 Shorts actueel, buurt, cultuur, social
05:00 SALTO1 Muziek
06:00 Shorts actueel, buurt, cultuur, social
07:00 LIVELIVE: Radio SALTO & De Dam
09:00 Shorts actueel buurt senior hobby
09:32 Cordaan in Beweging: Gymnastiekprogramma voor senioren

Cordaan In Beweging

10:00 BRASA TV

Die Mango Show met Dario Di Mango & comedians Davey Turnhout en Dave Felida - Comedians Davey Turnhout (winnaar Amsterdams Studenten Cabaretfestival 2019) en Dave Felida (beiden lid van Knockout Comedy Crew) praten in deze aflevering van die Mango show met Dario Di Mango o.a. over succes en afgunst binnen de comedywereld, dat persoonlijk leed gunstig kan zijn op het podium en bespreken tot slot waar mannen binnen het comedy circuit van vrouwen kunnen leren.

10:30 BRASA TV

BRASA Talk - Roy Ristie in gesprek met Ernestine Comvalius, founder van het Bijlmer Parktheater in Amsterdam Zuidoost.

11:00 Shorts buurt, natuur, educatie, gezondheid
12:00 SALTO1 Muziek
14:00 Shorts actueel, buurt, cultuur, social
15:00 Shorts jongeren
16:30 SALTO1 Muziek
17:00 LIVELIVE: Radio SALTO & De Dam
18:00 Shorts buurt, natuur, educatie, gezondheid
19:00 Discourse Academie

Discourse Academie | Digitale Identiteit - Het gesprek van de dag waarin Luc Sala en Ewout Storm van Leeuwen praten over het onderwerp digitale identiteit. Digitale identiteit, we verliezen steeds meer van onze privacy aan de overheid, de grote portals en de commercie

20:00 Pakhuis de Zwijger TV
22:00 Hollandse Hits
23:00 Veterans4Veterans

Veteranen TV

Tijd Programma
00:00 BRASA Music
02:00 African Roots
07:00 LIVELive RadioZuidoost & DamCam
07:30 African Roots
08:00 LIVELive RadioZuidoost & DamCam
09:00 GH TV
10:00 Perez TV
10:30 Gospel videoclips
11:00 Share Nederland TV
12:00 African Roots
13:00 SALTO2 Muziek
14:00 Pentecost Hour TV
15:00 Majesty TV Extra
16:00 African Roots
17:00 LIVELive RadioZuidoost & DamCam
18:00 BRASA Music
19:00 Oseikrom Heritage TV Social
20:00 Adom TV African Roots
21:00 GAM TV
22:00 SYRP RTV

SYRP TV : PIKIN KRUTU THE YOUTH. INTEGARTIE - PIKIN KRUTU THE YOUTH. INTEGARTIE

23:00 Shemamie TV
Tijd Programma
00:00 LIVERadio Mart
07:00 LIVEDamsko
10:00 LIVERadio D'Leon
13:00 LIVERadio Hulde
16:00 LIVEYamore Ke
22:00 Caribbean FM Music Mix
Tijd Programma
22:00 LIVERiddim Shower
01:00 Radio SALTO Hits
10:00 LIVEThe Morning Train
12:00 Radio SALTO Hits
19:00 LIVEPink Terrorists
20:00 LIVEOnda Italiana
21:00 Ratatouille Radio

a tot z van de popmuziek: T - Jaren 80 - A tot Z van de Popmuziek: T - jaren 80

22:00 LIVEHotmamahot
Tijd Programma
00:00 Bijlmer@Night
06:00 LIVEGoodmorning Show
10:00 LIVESapatya
11:00 LIVEService Radio
12:00 LIVESenioren Show
14:00 LIVEHenk's Music Vibrations
16:00 LIVECarlito's Way
18:00 LIVEYamada Den Aire
20:00 LIVERECOGIN
22:00 LIVERoots & Culture
Tijd Programma
00:00 LIVEZefanja
01:00 Radio SALTO Mokum

Radio SALTO Mokum

02:00 LIVERadio Paradijs
07:00 LIVEParousia
10:00 Radio SALTO Mokum

Radio SALTO Mokum

12:00 LIVERadio Noordzij
15:00 Radio SALTO Mokum

Radio SALTO Mokum

17:00 LIVEMosterdzaad Radio
19:00 Radio SALTO Mokum

Radio SALTO Mokum

20:00 LIVERadio Noordzij
22:00 LIVEParousia