Tijd Programma
00:00 BRASA Music
00:55 The Screening Room: een kunst programma curated door Ronald Zapruder, met experimentele film en videoart van nationale en internationale kunstenaars

The Screening Room: een kunst programma curated door Ronald Zapruder, met experimentele film en videoart van nationale en internationale kunstenaars

02:00 PARK4DTV

Videokunst uit het archief van Park4DTV

03:00 Kleurnet Archief

Historische Amsterdamse TV uit het archief van Kleurnet

04:00 Historische bioscoopjournaals uit de collectie van EYE en Beeld en Geluid

Spiegel van Nederland: historische bioscoopjournaals uit de collectie van EYE

04:30 Shorts actueel, buurt, cultuur, social
05:00 SALTO1 Muziek
06:00 Shorts actueel, buurt, cultuur, social
07:00 LIVELIVE: Radio SALTO & De Dam
09:00 Shorts actueel buurt senior hobby
09:32 Cordaan in Beweging: Gymnastiekprogramma voor senioren

Cordaan In Beweging

10:00 Shorts actueel, buurt, cultuur, social
11:00 Shorts buurt, natuur, educatie, gezondheid
11:40 Historische bioscoopjournaals uit de collectie van EYE en Beeld en Geluid

Spiegel van Nederland: historische bioscoopjournaals uit de collectie van EYE

12:00 LIVEHvA Campus Creators
14:00 The Innovation Station: presenting the best videos on innovation
15:00 Shorts jongeren
16:30 SALTO1 Muziek
17:00 LIVELIVE: Radio SALTO & De Dam
18:00 Shorts buurt, natuur, educatie, gezondheid
18:30 Saraswati Art TV
19:00 Cult TV
20:00 Outsider Art TV
21:00 LIVEOpNext

Visual radioshow met MCEE-D en resident DJ Ruben Kello

22:00 Hollandse Hits
23:00 Shorts authentiek, avond, humor
Tijd Programma
00:00 BRASA Music
01:00 BRASA Music
02:00 African Roots
07:00 LIVELive RadioZuidoost & DamCam
07:30 African Roots
08:00 LIVELive RadioZuidoost & DamCam
09:00 Soul Hour TV
10:00 HOG TV Social Hour
11:00 Natraj TV

NATRAJTV MUSIC - NATRAJTV Music - Arjun& Mickey Singh -Jasmin Sandlas &Ranbir Grewal- - Zack Night- Nisha Madaran- Kevin Little

12:00 African Roots
13:00 African Roots
14:00 Goed Nieuws

De Ooggetuige deel 1 en het indrukwekkende interview met Wil de Grand over spiritisme en alle occulte bezigheden.

15:00 Adom TV African Roots
16:00 African Roots
16:00 African Roots
17:00 LIVELive RadioZuidoost & DamCam
18:00 BRASA Music
19:00 LIVEGhiathshow
20:00 Oseikrom Heritage TV Social
21:00 Shemamie TV
22:00 RECOGIN TV

Stichting Ghanese Gemeenschap Nederland

23:00 BRASA Music
Tijd Programma
00:00 LIVERadio Mart
09:00 LIVERadio D'Leon
14:00 LIVERadio Mart
17:00 LIVEBangsa Jawa
19:00 LIVEDamsko
22:00 LIVERadio Mart
Tijd Programma
00:00 Radio SALTO Hits
12:00 LIVEDe vrijdag is vrij show (HvA Campus Creators Radio)
14:00 LIVERadio Dieperick
16:00 LIVERadio de Verbinding
17:00 Radio SALTO Hits
19:00 LIVEMVS Gaystation Radio
20:00 LIVECirculo Dilecto
21:00 Radio SALTO Hits
22:00 LIVEGermaine's World
Tijd Programma
00:00 Bijlmer@Night
06:30 Hoop en Leven
07:00 LIVEGoodmorning Show
10:00 LIVESapatya
11:00 LIVEService Radio
12:00 LIVERaZo Matinee
14:00 LIVEFreda Baka'na Sosu
18:00 LIVEEl vacilon musical latino
19:00 LIVEEl vacilon musical latino
22:00 LIVEDJ MixMax Show
Tijd Programma
00:00 LIVEZefanja
01:00 Radio SALTO Mokum

Radio SALTO Mokum

02:00 LIVERadio Paradijs
07:00 LIVEParousia
10:00 Radio SALTO Mokum

Radio SALTO Mokum

12:00 LIVEDe Verzoekparade
16:00 LIVERadio Salvatore
18:00 Radio SALTO Mokum

Radio SALTO Mokum

20:00 LIVEParousia