Tijd Programma
00:00 BRASA Music
00:55 The Screening Room: een kunst programma curated door Ronald Zapruder, met experimentele film en videoart van nationale en internationale kunstenaars

The Screening Room: een kunst programma curated door Ronald Zapruder, met experimentele film en videoart van nationale en internationale kunstenaars

02:00 PARK4DTV

Videokunst uit het archief van Park4DTV

03:00 Shorts kunst, games
04:00 Shorts natuur, wetenschap, politiek, talk
05:00 SALTO Mix

Reportages en muziekclips

06:00 Shorts actueel, buurt, cultuur, social
07:00 LIVELIVE: Radio SALTO & De Dam
09:00 Shorts actueel buurt senior hobby
10:00 Alwareness TV

Oplossen of acceptatie? Percy Dens en Patricia Mensink bespreken dit concept.

10:37 Shorts buurt, natuur, educatie, gezondheid
11:00 Shorts actueel, buurt, cultuur, social
11:45 Historische bioscoopjournaals uit de collectie van EYE en Beeld en Geluid
12:00 LIVEHvA Campus Creators
14:00 Shorts natuur, wetenschap, politiek, talk
15:00 The Innovation Station: presenting the best videos on innovation
15:30 SALTO after School

Mix van reportages en popclips

17:00 LIVELIVE: Radio SALTO & De Dam
18:00 Shorts buurt, natuur, educatie, gezondheid
19:00 Shorts actueel, buurt, cultuur, social
20:00 LIVEPakhuis de Zwijger Livecast
21:00 Shorts natuur, wetenschap, politiek, talk
22:00 House of Renaissance
Tijd Programma
00:00 BRASA Music
01:00 SALTO 2 Mix
07:00 LIVELive RadioZuidoost & DamCam
07:30 SALTO 2 Mix
08:00 LIVELive RadioZuidoost & DamCam
09:00 Ideal Woman TV
10:00 SALTO 2 Mix
11:00 BRASA Music
12:00 Maranatha TV
13:00 SALTO 2 Mix
13:00 SALTO 2 Mix
15:00 Redemption TV
15:30 SALTO 2 Mix
16:00 SALTO 2 Mix
17:00 LIVELive RadioZuidoost & DamCam
18:00 Pakhuis de Zwijger TV
19:00 SALTO 2 Mix
22:00 BRASA Music
23:00 BRASA Music
Tijd Programma
00:00 LIVERadio Mart
11:00 LIVERadio Frimangron
14:00 LIVERadio Mart
17:00 LIVEBusi Gado
19:00 LIVEAandeelhouderschap

Actueel praatprogramma over aandeelhiuderschap met Hannah Belliot en Tara Singh Varma

22:00 LIVERadio Mart
Tijd Programma
00:00 Radio SALTO Hits
09:00 Amsterdam FM : Moet je Horen!

AFM_MoetjeHoren met Irene Kuiper

10:00 LIVEThe Morning Train
12:00 LIVEMiddagflush (HvA Campus Creators Radio)
14:00 Radio Signaal
15:00 Radio SALTO Hits
16:00 Radio SALTO Hits
17:00 Radio SALTO Hits
19:00 LIVERadio Lisanga
20:00 Radio SALTO Hits
22:00 LIVEFingerpoppin' Soul
Tijd Programma
00:00 Bijlmer@Night
06:30 Hoop en Leven
07:00 LIVEGoodmorning Show
10:00 LIVEspecial report
11:00 LIVEService Radio
12:00 LIVECaribbean News
13:00 LIVE100% ZO
14:00 LIVESapatya
15:00 LIVERaZo Matinee
18:00 LIVEBasic Rights
20:00 LIVERocks of Nations
22:00 LIVERazo Evening Show
Tijd Programma
00:00 LIVEZefanja
01:00 Radio SALTO Mokum

Radio SALTO Mokum

02:00 LIVEGolden Oldies Radio (STREAM)
07:00 LIVEParousia
10:00 Radio SALTO Mokum

Radio SALTO Mokum

12:00 LIVERadio Noordzij
15:00 LIVEDe Beer is Los!

Bep en Michiel Show

19:00 Goed Nieuws Radio
20:00 LIVEJoshua Radio
22:00 LIVEParousia