Tijd Programma
00:00 Café Weltschmerz
00:55 The Screening Room: een kunst programma curated door Ronald Zapruder, met experimentele film en videoart van nationale en internationale kunstenaars

The Screening Room: een kunst programma curated door Ronald Zapruder, met experimentele film en videoart van nationale en internationale kunstenaars

02:00 PARK4DTV

Videokunst uit het archief van Park4DTV

03:00 Kleurnet Archief

Historische Amsterdamse TV uit het archief van Kleurnet

04:00 Historische bioscoopjournaals uit de collectie van EYE en Beeld en Geluid

Spiegel van Nederland: historische bioscoopjournaals uit de collectie van EYE

04:30 Shorts actueel, buurt, cultuur, social
05:00 SALTO1 Muziek
06:00 Shorts actueel, buurt, cultuur, social
07:00 LIVELIVE: Radio SALTO & De Dam
09:00 Shorts actueel buurt senior hobby
09:32 Cordaan in Beweging: Gymnastiekprogramma voor senioren

Cordaan In Beweging

10:00 Aparticipatie TV

AparticipatieTV: gast Boaz Spermon; zelfstandig wonen - AparticipatieTV: gast Boaz Spermon, kandidaat verkiezingen Minister van Gehandicaptenzaken; Koken met Troost: zelfstandig wonen

10:30 Shorts actueel, buurt, cultuur, social
11:00 Shorts buurt, natuur, educatie, gezondheid
12:00 AmstelPolis
12:30 Aparticipatie TV

Aparticipatie TV: gast Boaz Spermon - Gesprek met Boaz Spermon, kandidaat voor de verkiezing van Minister van Gehandicaptenzaken

13:00 SALTO1 Muziek
14:00 Café Weltschmerz
15:00 Aparticipatie TV

Aparticipatie TV: gast Boaz Spermon - Gesprek met Boaz Spermon, kandidaat voor de verkiezing van Minister van Gehandicaptenzaken

15:30 Shorts jongeren
16:30 SALTO1 Muziek
17:00 LIVELIVE: Radio SALTO & De Dam
18:00 Shorts buurt, natuur, educatie, gezondheid
18:02 Knooppunt
19:00 Briljantjes
20:00 Saraswati Art TV
21:00 NandoLeaks
23:00 De Stem van de Straat

Ongecensureerd volksnieuws door Steve Brown en Joke Brand

Tijd Programma
23:00 Calypso TV
01:00 Natraj TV
01:30 BRASA Music
02:00 SALTO2 Muziek
07:00 LIVELive RadioZuidoost & DamCam
07:30 SALTO2 Muziek
08:00 LIVELive RadioZuidoost & DamCam
09:00 Adom TV African Roots
10:00 Ghiathshow
11:00 I Am Fashion
12:00 Pariksha TV
13:00 Soul Hour TV
14:00 Goed Nieuws

Evangelisch Programma st. Evangelisch Centrum Totdat Hij komt

15:00 Shemamie TV
16:00 Oseikrom Heritage TV Social
17:00 LIVELive RadioZuidoost & DamCam
18:00 BRASA Music
19:00 African Roots
19:30 Adwoa Gospel Truth
20:00 Ideal Woman TV
21:00 GH TV
22:00 HOG TV Social Hour

HOGTV 15.04.2019 22.00hrs 16x9 Sociaal

23:00 GAM TV
Tijd Programma
23:00 LIVEDamsko
02:00 LIVERadio Mart
09:00 LIVEMighty Radio
14:00 LIVERadio Mart
17:00 LIVEBangsa Jawa
19:00 LIVERadio Mart
Tijd Programma
00:00 Radio SALTO Hits
10:00 LIVEThe Morning Train
12:00 LIVEDe Tijdmachine (HvA Campus Creators Radio)
14:00 Radio SALTO Hits
20:00 LIVEOnda Italiana
21:00 LIVEIn de platenkast van
22:00 LIVEScratch Radio
23:00 Blue Beat Reggae Show
Tijd Programma
00:00 Bijlmer@Night
07:30 Hoop en Leven

Hoop en Leven 17-06-2019

08:00 LIVEVoice of Naija
10:00 LIVESapatya
11:00 LIVEService Radio
12:00 LIVERaZo Matinee
14:00 LIVEICE
16:00 LIVESweet Meditation
18:00 LIVEMadeng Fodoba
19:00 LIVEAfrica Vibes & Ital Livety Show
22:00 Bijlmer@Night
Tijd Programma
00:00 LIVEZefanja
01:00 Radio SALTO Mokum

Radio SALTO Mokum

02:00 LIVERadio Paradijs
07:00 LIVEParousia
10:00 LIVEEvangelisatie Radio
12:00 LIVERadio Noordzij
17:00 LIVERadio Resurrection
18:00 LIVEMaranatha Radio
20:00 LIVERTV Puur Hollands
22:00 LIVEParousia