Tijd | Programma |
---|---|
00:00 | Fast Moving Targets |
00:55 |
The Screening Room The Screening Room: een kunst programma curated door Ronald Zapruder, met experimentele film en videoart van nationale en internationale kunstenaars |
02:00 |
PARK4DTV Videokunst uit het archief van Park4DTV |
03:00 | Auto generated playlist |
04:00 |
Archiefbeelden uit de collectie van EYE en Beeld en Geluid Archiefbeelden uit de collectie van EYE en Beeld en Geluid |
04:30 | Shorts actueel, buurt, cultuur, social |
05:00 |
SALTO Mix Reportages en muziekclips |
06:00 | Shorts actueel, cultuur, social, educatie, gezondheid |
07:00 | LIVELIVE: Radio SALTO & De Dam |
09:00 | Shorts actueel, senior, hobby, educatie, gezondheid |
10:00 | Alwareness TV |
10:30 |
AmstelPolis Jan-Bert Vroege (D66) en Nicole Temmink(SP over het Eurovisie Songfestival |
11:00 | Auto generated playlist |
11:40 | Shorts actueel, buurt, educatie |
12:00 |
SALTO Mix Reportages en muziekclips |
14:00 | Café Weltschmerz |
15:00 |
SALTO after School Mix van reportages en popclips |
16:00 | Auto generated playlist |
16:02 |
SALTO after School Mix van reportages en popclips |
16:30 |
SALTO Mix Reportages en muziekclips |
17:00 | LIVESALTO |
18:00 | Auto generated playlist |
18:02 | Shorts actueel, buurt, educatie |
19:00 |
SALTO Mix Reportages en muziekclips |
20:00 | LIVEKizomba Live! |
22:00 | LIVEHouse Of Renaissance ADE TV Special |
Tijd | Programma |
---|---|
00:00 | BRASA Music |
01:00 | Share Nederland TV |
02:00 | SALTO 2 Mix |
07:00 | LIVELive RadioZuidoost & DamCam |
07:00 | LIVELive RadioZuidoost & DamCam |
09:00 | Ideal Woman TV |
10:00 | SALTO 2 Mix |
11:00 | Saraswati Art TV |
11:30 | BRASA Music |
12:00 | Maranatha TV |
13:00 | SALTO 2 Mix |
15:00 | Redemption TV |
15:30 | Gospel videoclips |
16:00 | Ideal Woman TV |
17:00 | LIVELive RadioZuidoost & DamCam |
18:00 | BRASA Music |
19:00 | Gospel Music Top 10 |
20:00 | Auto generated playlist |
21:00 | Israel United in Chirist Truth to be told |
22:00 | BRASA Music |
Tijd | Programma |
---|---|
00:00 | LIVERadio Mart |
11:00 | LIVERadio Frimangron |
14:00 | LIVERadio Mart |
17:00 | Caribbean FM Music Mix |
19:00 |
LIVEAandeelhouderschap Actueel praatprogramma over aandeelhouderschap met Hannah Belliot en Tara Singh Varma |
20:00 | Caribbean FM Music Mix |
22:00 | LIVERadio Mart |
Tijd | Programma |
---|---|
00:00 | Radio SALTO Hits |
10:00 | LIVEThe Morning Train |
11:00 | Radio SALTO Hits |
12:00 | LIVEMiddagflush (HvA Campus Creators Radio) |
14:00 | LIVERadio Signaal |
15:00 | LIVEBewoners Alert |
17:00 | Radio SALTO Hits |
20:00 | LIVEFunky Nassau |
21:00 | Radio SALTO Hits |
22:00 | LIVEFingerpoppin' Soul |
Tijd | Programma |
---|---|
00:00 | Bijlmer@Night |
07:00 | LIVEGoodmorning Show |
10:00 | Bijlmer@Night |
11:00 | LIVEService Radio |
12:00 | Bijlmer@Night |
13:00 | LIVE100% ZO |
14:00 | Bijlmer@Night |
15:00 | LIVERaZo Matinee |
16:00 | Bijlmer@Night |
20:00 | LIVERocks of Nations |
21:00 | LIVEThursday evening showcase |
22:00 | Bijlmer@Night |
Tijd | Programma |
---|---|
00:00 |
Radio SALTO Mokum Radio SALTO Mokum |
02:00 | LIVEGolden Oldies Radio |
07:00 | LIVEParousia |
10:00 |
Radio SALTO Mokum Radio SALTO Mokum |
12:00 | LIVERadio Noordzij |
15:00 |
Radio SALTO Mokum Radio SALTO Mokum |
16:00 |
LIVEDe Beer is Los! Bep en Michiel Show |
19:00 | Goed Nieuws Radio |
20:00 | LIVEJoshua Radio |
22:00 | LIVEParousia |