Tijd Programma
00:00 Fast Moving Targets
00:55 The Screening Room: een kunst programma curated door Ronald Zapruder, met experimentele film en videoart van nationale en internationale kunstenaars

The Screening Room: een kunst programma curated door Ronald Zapruder, met experimentele film en videoart van nationale en internationale kunstenaars

02:00 PARK4DTV

Videokunst uit het archief van Park4DTV

03:00 Kleurnet Archief

Historische Amsterdamse TV uit het archief van Kleurnet

04:00 Historische bioscoopjournaals uit de collectie van EYE en Beeld en Geluid

Spiegel van Nederland: historische bioscoopjournaals uit de collectie van EYE

04:30 Shorts actueel, buurt, cultuur, social
05:00 SALTO1 Muziek
06:00 Shorts actueel, buurt, cultuur, social
07:00 LIVELIVE: Radio SALTO & De Dam
09:00 Shorts actueel buurt senior hobby
09:32 Cordaan in Beweging: Gymnastiekprogramma voor senioren

Cordaan In Beweging

10:00 Alwareness TV

Is er nog ruimte voor mensen in een wereld van AI en Robotica? Met Professor Dieter Hammer, Percy Dens en Patricia Mensink

10:30 Shorts actueel, buurt, cultuur, social
11:00 Shorts buurt, natuur, educatie, gezondheid
12:00 SALTO1 Muziek
13:00 LIVEGemeenteraad
17:00 LIVELIVE: Radio SALTO & De Dam
18:00 Shorts buurt, natuur, educatie, gezondheid
18:30 AmstelPolis

"Toekomst van het Wallengebied" met Dennis Boutkan (PvdA) en Diederik Boomsma (CDA)

19:00 AWE!!

Jemmy Mwase met Zambiaanse en Malawische roots, is een van de spelers in de preventie film Verecundus. Deze film is onderdeel van een anderhalf uur durend voorlichtingsproject op Amsterdamse scholen in het voortgezet onderwijs en middelbaar beroepson - .

19:30 LIVEGemeenteraad
23:05 Shorts authentiek, avond, humor
Tijd Programma
00:00 BRASA Music
01:00 Share Nederland TV
02:00 SALTO2 Muziek
07:00 LIVELive RadioZuidoost & DamCam
07:30 SALTO2 Muziek
08:00 LIVELive RadioZuidoost & DamCam
09:00 Ideal Woman TV
10:00 Wonderen Vandaag
10:30 African Roots
11:00 Redemption TV
11:30 SALTO2 social shorts: Zuidoost TV, Bijlmer en Zo, Politievlogger Tess e.a.
12:00 Maranatha TV
13:00 GAM TV
14:00 SALTO2 social shorts: Zuidoost TV, Bijlmer en Zo, Politievlogger Tess e.a.
15:00 SALTO2 Muziek
16:00 LIVESouth East Parade
22:00 HOG TV Social Hour
23:00 I Am Fashion
Tijd Programma
00:00 LIVERadio Mart
11:00 LIVERadio Frimangron
14:00 LIVERadio Mart
17:00 LIVEBusi Gado
19:00 LIVEAandeelhouderschap

Actueel praatprogramma over aandeelhiuderschap met Hannah Belliot en Tara Singh Varma

22:00 LIVERadio Mart
Tijd Programma
00:00 Radio SALTO Hits
10:00 LIVEThe Morning Train
12:00 Radio SALTO Hits
14:00 LIVERadio Signaal
15:00 LIVEBewoners Alert
17:00 Radio SALTO Hits
19:00 LIVERadio Lisanga
20:00 JARMO FM

JarmoFM 11-07 - JarmoFM 11-07

21:00 LIVEHellas Pindakaas
22:00 LIVEFingerpoppin' Soul
Tijd Programma
00:00 Bijlmer@Night
06:30 Hoop en Leven
07:00 LIVEGoodmorning Show
10:00 LIVESapatya
11:00 LIVEService Radio
12:00 LIVERaZo Matinee
13:00 LIVE100% ZO
14:00 LIVERaZo Matinee
16:00 LIVEZO-Jazz lounge
18:00 LIVEWereldhuis voor ongedocumenteerden
20:00 LIVERocks of Nations
22:00 LIVEThursday evening showcase
Tijd Programma
00:00 LIVEZefanja
01:00 Radio SALTO Mokum

Radio SALTO Mokum

02:00 LIVERadio Paradijs
07:00 LIVEParousia
10:00 Radio SALTO Mokum

Radio SALTO Mokum

12:00 LIVERadio Noordzij
15:00 Radio SALTO Mokum

Radio SALTO Mokum

16:00 LIVEDe Beer is Los!

Bep en Michiel Show

19:00 Goed Nieuws Radio
20:00 LIVEJoshua Radio
21:00 LIVEJoshua Radio
22:00 LIVEParousia