Tijd Programma
00:00 Fast Moving Targets
00:55 The Screening Room: een kunst programma curated door Ronald Zapruder, met experimentele film en videoart van nationale en internationale kunstenaars

The Screening Room: een kunst programma curated door Ronald Zapruder, met experimentele film en videoart van nationale en internationale kunstenaars

02:00 Kunst en Tracy: Shorts van Tracy TV (Tracy Metz), Torenkamer (VondelCS), studenten Rietveld academie, Pareltjes en Rob Zwetsloot
03:00 Kleurnet Archief

Historische Amsterdamse TV uit het archief van Kleurnet

04:00 Historische bioscoopjournaals uit de collectie van EYE en Beeld en Geluid

Spiegel van Nederland: historische bioscoopjournaals uit de collectie van EYE

04:30 Shorts actueel, buurt, cultuur, social
05:00 SALTO1 Muziek
06:00 Shorts actueel, buurt, cultuur, social
07:00 LIVELIVE: Radio SALTO & De Dam
09:00 Shorts actueel buurt senior hobby
09:32 Cordaan in Beweging: Gymnastiekprogramma voor senioren

Cordaan In Beweging

10:00 Alwareness TV

Pensioenen, hoe zit het eigenlijk? - Over pensioenen en andere manipulaties met Econoom Ad Broere en Patricia.

10:30 Shorts actueel, buurt, cultuur, social
11:00 Shorts buurt, natuur, educatie, gezondheid
12:00 Discourse Academie

Discourse Academie | Hitteplan - Het gesprek van de dag waarin Luc Sala en Ewout Storm van Leeuwen praten over het onderwerp hitteplan voor Amsterdam. aangepaste versie

13:00 SALTO1 Muziek
14:00 Café Weltschmerz
15:00 Shorts jongeren
16:30 SALTO1 Muziek
17:00 LIVELIVE: Radio SALTO & De Dam
18:00 Shorts buurt, natuur, educatie, gezondheid
19:00 SALTO1 Muziek
20:00 Shorts actueel, buurt, cultuur, social
21:00 Discourse Academie

Discourse Academie | Hitteplan - Het gesprek van de dag waarin Luc Sala en Ewout Storm van Leeuwen praten over het onderwerp hitteplan voor Amsterdam. aangepaste versie

21:30 Shorts buurt, natuur, educatie, gezondheid
22:00 Hollandse Hits
23:00 Shorts authentiek, avond, humor
Tijd Programma
00:00 BRASA Music
01:00 Share Nederland TV
02:00 SALTO2 Muziek
07:00 LIVELive RadioZuidoost & DamCam
07:30 SALTO2 Muziek
08:00 LIVELive RadioZuidoost & DamCam
09:00 Ideal Woman TV
10:00 Wonderen Vandaag
10:30 African Roots
11:00 Saraswati Art TV
12:00 Maranatha TV
13:00 GAM TV
14:00 SALTO2 social shorts: Zuidoost TV, Bijlmer en Zo, Politievlogger Tess e.a.
15:00 Redemption TV
15:30 Gospel videoclips
16:00 Ideal Woman TV
17:00 LIVELive RadioZuidoost & DamCam
18:00 BRASA Music
19:00 Gospel Music Top 10

De hitlijst voor Gospel Music!

20:00 African Roots
21:00 Israel United in Christ Truth be told
22:00 HOG TV Social Hour
23:00 I Am Fashion
Tijd Programma
00:00 LIVERadio Mart
11:00 LIVERadio Frimangron
14:00 LIVERadio Mart
17:00 LIVEBusi Gado
19:00 LIVEAandeelhouderschap

Actueel praatprogramma over aandeelhiuderschap met Hannah Belliot en Tara Singh Varma

22:00 LIVERadio Mart
Tijd Programma
00:00 Radio SALTO Hits
10:00 LIVEThe Morning Train
12:00 Radio SALTO Hits
14:00 LIVERadio Signaal
15:00 LIVEBewoners Alert
17:00 Radio SALTO Hits
19:00 LIVERadio Lisanga
20:00 JARMO FM
21:00 Hellas Pindakaas
22:00 LIVEFingerpoppin' Soul
Tijd Programma
00:00 Bijlmer@Night
06:30 Hoop en Leven
07:00 LIVEGoodmorning Show
10:00 LIVESapatya
11:00 LIVEService Radio
12:00 LIVERaZo Matinee
13:00 LIVE100% ZO
14:00 LIVERaZo Matinee
16:00 LIVEZO-Jazz lounge
18:00 LIVEWereldhuis voor ongedocumenteerden
20:00 LIVERocks of Nations
22:00 LIVEThursday evening showcase
Tijd Programma
00:00 LIVEZefanja
01:00 Radio SALTO Mokum

Radio SALTO Mokum

02:00 LIVERadio Paradijs
07:00 LIVEParousia
10:00 Radio SALTO Mokum

Radio SALTO Mokum

12:00 LIVERadio Noordzij
15:00 Radio SALTO Mokum

Radio SALTO Mokum

16:00 LIVEDe Beer is Los!

Bep en Michiel Show

19:00 Goed Nieuws Radio
20:00 LIVEJoshua Radio
22:00 LIVEParousia