Tijd Programma
00:00 BRASA Music
00:55 The Screening Room: een kunst programma curated door Ronald Zapruder, met experimentele film en videoart van nationale en internationale kunstenaars

The Screening Room: een kunst programma curated door Ronald Zapruder, met experimentele film en videoart van nationale en internationale kunstenaars

02:00 PARK4DTV

Videokunst uit het archief van Park4DTV

03:00 Kleurnet Archief

Historische Amsterdamse TV uit het archief van Kleurnet

04:00 Historische bioscoopjournaals uit de collectie van EYE en Beeld en Geluid
04:30 SALTO Mix

Reportages en muziekclips

05:00 Shorts jongeren
06:00 SALTO Mix

Reportages en muziekclips

07:00 LIVELIVE: Radio SALTO & De Dam
09:00 Historische bioscoopjournaals uit de collectie van EYE en Beeld en Geluid
09:30 Shorts actueel buurt senior hobby
10:00 Het Gewilde Westen
11:00 Shorts actueel, buurt, cultuur, social
11:40 Historische bioscoopjournaals uit de collectie van EYE en Beeld en Geluid
12:00 LIVEHvA Campus Creators
14:00 Historische bioscoopjournaals uit de collectie van EYE en Beeld en Geluid
14:15 The Innovation Station: presenting the best videos on innovation
15:00 SALTO after School

Mix van reportages en popclips

17:00 LIVEIce*Amsterdam live @ Museumplein
18:00 Shorts buurt, natuur, educatie, gezondheid
19:00 LIVEAlwareness TV
19:30 BRASA Music
20:00 Shorts natuur, wetenschap, politiek, talk
21:00 Shorts actueel, buurt, cultuur, social
22:00 BRASA TV
23:00 Nefesh TV

Nefesh TV

Tijd Programma
00:00 BRASA Music
01:00 BRASA Music
02:00 SALTO 2 Mix
07:00 LIVELive RadioZuidoost & DamCam
07:30 SALTO 2 Mix
08:00 LIVELive RadioZuidoost & DamCam
09:00 GAM TV
10:00 Oseikrom Heritage TV Social
11:00 BRASA TV

Suriname Overzee

12:00 Adom TV African Roots
13:00 SALTO 2 Mix
14:00 SALTO2 social shorts: Zuidoost TV, Bijlmer en Zo, Politievlogger Tess e.a.
15:00 HOG TV Social Hour
16:00 SALTO 2 Mix
17:00 LIVELive RadioZuidoost & DamCam
18:00 BRASA Music
19:00 Calypso TV
21:00 OSHO TV
22:00 SALTO 2 Mix
23:00 BRASA Music
Tijd Programma
00:00 LIVEDamsko
07:00 LIVERadio Mart
09:00 LIVEMighty Radio
14:00 LIVERadio GRANI
17:00 LIVEBangsa Jawa
19:00 LIVERadio Mart
Tijd Programma
00:00 Radio SALTO Hits
12:08 LIVEHvA Campus Creators Radio

Live vanuit de Wiboutstraat

13:59 Radio SALTO Hits
14:00 LIVERadio Steunkous
15:00 Radiolab
16:00 Radio SALTO Hits
20:00 LIVERight On Jazz

Wees welkom om iedere dinsdag meegevoerd te worden door een trip vol nostalgische en experimentele tonen. Een waar genot voor de Jazz en Fusion liefhebber!

21:00 Radio SALTO Hits
22:00 LIVERiddim Shower
Tijd Programma
00:00 Bijlmer@Night
07:30 Hoop en Leven
08:00 LIVEGoodmorning Show
10:00 LIVESapatya
11:00 LIVEService Radio
12:00 LIVERaZo Matinee
14:00 LIVEAfrica Vibes & Ital Livety Show
16:00 LIVEStudio Bijlmer Live
18:00 LIVEWomen's Way
20:00 LIVEEthiopia United Radio
22:00 LIVETuesday Evening Showcase
Tijd Programma
00:00 LIVEZefanja
01:00 Radio SALTO Mokum

Radio SALTO Mokum

02:00 LIVERadio Paradijs
07:00 LIVEParousia
10:00 Radio SALTO Mokum

Radio SALTO Mokum

15:00 LIVERadio Salvatore
18:00 LIVEJoshua Radio
20:00 Radio SALTO Mokum

Radio SALTO Mokum

22:00 LIVEParousia